08.12.2023, meniny má
6. novembra 2022

V našom meste vystúpi raper Separ, DJ Grimaso a Osťo. Zažite najväčšiu rapovú šou roka v Seredi. Stretnúť sa s nimi môžete aj osobne

V našom meste vystúpi raper Separ, DJ Grimaso a Osťo. Zažite najväčšiu rapovú šou roka v Seredi. Stretnúť sa s nimi môžete aj osobne
Zdroje: csmusic.cz/open.spotify.com/sport.cz

Ak vám chýba kultúrne vyžitie v našom meste, už začiatkom decembra máte možnosť zažiť zaujímavý koncert plný legiend slovenskej hudobnej hip-hopovej scény. Do Serede totiž zavíta jeden z najúspešnejších slovenských raperov.

Michael Kmeť, ktorý je mladistvým dobre známy pod umeleckým menom Separ, je slovenský raper, člen bratislavskej hip-hopovej skupiny DMS a bývalý člen nezávislého labelu Gramo Rokkaz. Do tanca vám bude po celý čas hrať DJ Grimaso a atmosféru rozprúdi svojím jedinečným spôsobom hypeman Osťo.

V Seredi sa tak odohrá fantastický koncert, na ktorom nebudú chýbať tie najznámejšie mená slovenskej hip-hopovej scény. Pripravené bude pre vás zaujímavé občerstvenie, ale aj špeciálne VIP lístky, vďaka ktorým môžete týchto interpretov spoznať osobne alebo mať exkluzívny výhľad na celý koncert s vlastnou obsluhou.

Zdroj: FB Separ

reklama

Separova tvorba je mladým dobre známa

Vo svete hip-hopu, rapu a umenia grafitti ho pozná zrejme každý. Jeho skladby citujú dnes dokonca aj deti v laviciach. V roku 2020 a 2021 sa Separ stal absolútnym interpretom roka v Ruka Hore Awards.

Ide o prestížnu celoslovenskú aj českú anketu popularity. Viaceré Separove albumy sa pravidelne umiestňujú v rôznych hudobných rebríčkoch na najvyšších priečkach a aj vďaka jeho údernému rapu ho mladí priam zbožňujú.

Na hudobnej scéne sa pohybuje už od roku 2001 a to, že sa tam stále drží, o niečom určite svedčí. Veríme preto, že decembrová akcia bude jednou z naj akcií v Seredi v roku 2022.

Separov koncert spojený s diskotékou sa uskutoční 2. decembra 2022 v Dome kultúry v Seredi. Lístky sú aktuálne v predaji a ich cena je 18 eur na osobu. Odporúčame vám sledovať aj facebookové podujatie k tomuto koncertu, kde sa môžete dozvedieť všetky aktuálne informácie.

Ak chcete počas zimy niekde pretancovať do rána a vychutnať si zrejme poslednú veľkú diskotéku v našom meste v tomto roku, na tejto akcii by ste nemali chýbať. Lístky zakúpite na stránke www.domkultury.sered.sk alebo v pokladni Kina Nova.

Zdroj: FB Separ

Grimaso rozprúdi párty už od 20.00 hod.

Počas celého večera bude hrať do tanca známy slovenský DJ Michal Mikuš, ktorý je skôr známy pod menom Grimaso. Grimaso je nielen slovenský hip-hopový producent, ale aj DJ a na scéne je takisto už peknú dobu.

Diskotéka začína už o 20.00 hod. a celým večerom bude sprevádzať aj ďalšia známa tvár – moderátor Marcel OSŤO Osztas. Osťo je obľúbeným a určite najznámejším moderátorom hip-hopových relácií.

Okrem toho je tiež hypemanom na hip-hopových eventoch, ktorých má Slovensko počas roka viac než dosť. Už len jeho prítomnosť bude zárukou dobrej zábavy.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Grimaso (@dj_grimaso)

Následne vystúpi Separ aj s ďalším, síce menej známym, ale za to kvalitným interpretom s umeleckým menom Papa Lipi. Po ich koncerte bude nasledovať ďalší hudobný set od DJ Grimaso, ktorý bude hrať do tanca až do rána.

Ako môžete vidieť, pôjde o naozaj skvelú hudobnú akciu. Pripravte sa, že nepochybne zažijete naozaj kvalitné DJ sety a vystúpenia. Stačí, ak sa 2. decembra 2022 vyberiete do nášho domu kultúry, v ktorom po čase ožije aj akcia takéhoto typu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa OSŤO / HYPEMAN / MODERÁTOR (@ostohypeman)

Cena vstupného je momentálne 18 eur

Lístky si môžete zakúpiť online cez stránku Domu kultúry v Seredi alebo priamo v pokladni Kina Nova. Lístky sú momentálne v predpredaji za 18 eur a ak si ich kúpite teraz, tak určite ušetríte, nakoľko cena lístkov v deň koncertu bude, samozrejme, vyššia.

Ak by sa tu našiel skutočne veľký fanúšik Separa, ktorý sníva o stretnutí s raperom, k dispozícii sú aj VIP lístky. Vo VIP balíčku je lístok, vďaka ktorému si koncert užijete na balkóne, kde budete mať najlepší výhľad na celý koncert. Veľkou výhodou VIP lístkov je vlastný bar s obsluhou, ktorý určite oceníte.

V cene je takisto aj občerstvenie, fľaša Captain Morgan či nealko nápoje a, samozrejme, to najdôležitejšie, osobné stretnutie so samotným Separom. VIP lístky môžete objednávať na telefónnom čísle 0903 813 530.

Počas celého večera bude hrať naozaj kvalitná hudba a veríme, že sa Seredčania prídu dobre zabaviť a užiť si túto veľkú akciu.

Zdroj: Lukáš Herák

Zdroj: FB Separ

Zdroj: Separ

Zdroj: Separ

Zdroje: Článok vznikol v spolupráci s Lukášom Herákom.

FB Separ, wikipedia.com, DJ Grimaso
Zdieľať na Facebooku