04.03.2024, meniny má
8. októbra 2019

V neďalekej Dolnej Strede vznikli krásne nové rodinné domy, ktoré sú ako stvorené pre mladé rodiny

reklama

O nové developerské projekty v našom meste a jeho okolí nie je žiadna núdza. Sereď sa pomaly, ale isto stáva dôležitým priemyselným mestom na Slovensku, do ktorého dochádzajú za prácou stovky ľudí. Na druhej strane Seredčania, ktorí za prácou museli vycestovať do iných miest na Slovensku či v zahraničí, sa pomaly vracajú domov a zakladajú si tu rodiny. Ak do toho zarátame aj dnešné nízke hypotekárne úvery, tak vybrať si nové bývanie nie je v našom regióne problém a vyberať si môžeme zo širokej ponuky novostavieb.

Jednou z takýchto novostavieb, ktorú by sme vám v dnešnom článku chceli predstaviť, je výstavba piatich rodinných domov v obci Dolná Streda prinášajúca komfort a skvelý priestor pre váš budúci život. Tieto rodinné domy sa začali stavať v novembri 2018 a dokončenie stavebných prác by malo byť hotové už tento, respektíve budúci mesiac.

Obľúbené 4-izbové bungalovy

Na predaj je päť novopostavených nízkoenergetických rodinných domov, ktorých podlahová plocha je 100,5 m2, čo predstavuje naozaj veľký priestor pre rodinu s deťmi. Rozloha jednotlivých pozemkov s výmerom od 534,5 m2 je taktiež viac ako uspokojivá. Poďme si teraz ale povedať niečo o dispozičnom riešení týchto rodinných domov, ktoré budú stáť na jednosmernej Váhovskej ulici.

Domy pozostávajú zo vstupnej chodby, v ktorej sa nachádza vchod do samostatného WC a technickej miestnosti. Z chodby je prístup do spálne a kúpeľne, v ktorej sa nachádza sprchový kút, vaňa a WC. Ďalej sa priamo z chodby vstupuje do dvoch samostatných izieb a obývačky, ktorá je spojená s jedálňou a kuchyňou.

reklama

V kuchyni sa tiež nachádza špajza na odloženie všetkých potrebných aj nepotrebných vecí. Terasa, kde si budete môcť užívať príjemné letné večery, je prístupná z obývacej miestnosti. V dome bude taktiež urobená príprava na krb a pochôdzna povala s plochou 15 m2. Obývačka s jedálňou a obe samostatné izby sú orientované do záhrady, ktorá vzniká na severnej až severozápadnej strane pozemku. Hlavný vstup je situovaný na juhovýchodné priečelie domu orientované do ulice.

Všetky tieto aspekty nám napovedajú, že na dispozičnom riešení domu si dal developer veľmi záležať s prihliadnutím na všetky mikro detaily, ktoré vám spríjemnia bývanie v rodinnom dome. Medzi najdôležitejšie výhody týchto domov by sme určite zaradili novovybudovanú ulicu, slnečnosť jednotlivých domov a tiché prostredie. Všetky domy si môžete pozrieť na tomto odkaze.

Kvalita stavby bola prvoradá

Od začiatku samotnej výstavby sa dbalo na to, aby bola novostavba postavená z čo najkvalitnejších materiálov. Pri stavbe boli použité materiály najvyššej kvality od renomovaných výrobcov. Aj táto skutočnosť sa určite odrazí na živote v týchto domoch. Nízkoenergetická stavba vám zaručí, že náklady na život budú nižšie v porovnaní s inými domami.

Rodinné domy sa predávajú v stave holodom, čo je v dnešnej dobe klasický spôsob dokončenia a odovzdania stavby. V dome sa ďalej použili plastové okná s izolačným trojsklom v antracitovej farbe, kvalitné vchodové dvere, elektrické podlahové kúrenie, príprava na krb a sádrové omietky s bielou maľbou.

Dom má vertikálne zateplenie 20 cm izoláciou a ukončenie silikónovou omietkou, horizontálne zateplenie 35 cm minerálnou vlnou, strešnú krytinu Bramac antracitovej farby, odvodnenie strechy poplastovanými zvodmi a žľabmi, spevnené plochy vysypané štrkom a ukončené betónovými obrubníkmi a samozrejmosťou sú aj terénne úpravy. Obvodové konštrukcie budú z pórobetónových tvárnic YTONG. Deliace konštrukcie budú zhotovené z priečkových pórobetónových tvárnic YTONG. Na pozemku sa taktiež nachádza vodovod, elektrická prípojka (230/400V) a kanalizácia. V prípade záujmu si môžete vybrať aj dokončenie domu na kľúč.

Ponuka domov a ich cena

V ponuke je päť štvorizbových rodinných domov a vyberať si zatiaľ môžete zo všetkých piatich, nakoľko plný predaj domov sa spustil len prednedávnom. Jednotlivé domy sú presne rovnaké a líšia sa iba veľkosťou daného pozemku. Ich veľkosti sú nasledovné:

B1 – celková plocha pozemku je 552,0 m2.

B2 – celková plocha pozemku je 547,0 m2.

B3 – celková plocha pozemku je 539,0 m2.

B4 – celková plocha pozemku je 532,5 m2.

B5 – celková plocha pozemku je 534,5 m2.

Cena domu je momentálne 175 000 eur s DPH. Stavebník ešte po kúpe domu zrealizuje v exteriéri vonkajšie dlažby a sadové úpravy a v interiéri obklady, dlažby, plávajúce podlahy, osadí vnútorné dvere, sanitu, batérie a svietidlá, ktoré si môžete vybrať z ponuky developera. Kompletnú ponuku domov nájdete na tejto stránke.

Predaj zastrešuje realitná kancelária Wings

Celý proces kúpy nehnuteľnosti v tomto developerskom projekte zastrešuje seredská realitná kancelária WINGS reality. Tá zabezpečuje aj právne poradenstvo, vyhotovenie kúpno-predajných zmlúv či overenie podpisov. V cene ich služieb je aj uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností. Ak si neviete rady v rámci hypotekárnych úverov, tak vám radi pomôžu s financovaním vami vybranej nehnuteľnosti. Realitná kancelária WINGS reality je dokonca členom Realitnej únie Slovenskej republiky, takže celý priebeh kúpy nehnuteľnosti bude bezproblémový.

Bližšie informácie vám radi poskytnú na kontaktoch: Jonáš Irsák, 0950 333 424 alebo na emailovej adrese irsak@wingsreality.eu.

Realitná kancelária Wings. Zdroj: Wingsreality.sk

Článok vznikol v spolupráci s realitnou kanceláriou Wings reality.

Zdroje: wingsreality.eu
Zdieľať na Facebooku