21.10.2020, meniny má
11. augusta 2020

V Pate vystúpi Martina Koniariková a jej priateľ Giovanni Ricci, ktorí donedávna hviezdili v Superstar

V Pate vystúpi Martina Koniariková a jej priateľ Giovanni Ricci, ktorí donedávna hviezdili v Superstar
Zdroj: IG minakoniarikova
reklama

Patanku Martinu Koniarikovú a jej priateľa Giovanniho Ricciho vám už pravdepodobne nemusíme predstavovať. Ich spevácke talenty ste mohli sledovať na televíznych obrazovkách počas speváckej súťaže SuperStar 2020. Ak ste im držali palce aj vy, máme pre vás výbornú správu. Čoskoro ich totiž budete môcť vidieť a vypočuť si ich aj naživo.

Obecný úrad Pata vás srdečne pozýva na koncert, v ktorom vystúpia Martina Koniariková a Giovanni Ricci. Koncert sa bude konať dňa 28. augusta 2020 od 20.00 hod. v Kultúrnom dome v Pate. Po jeho skončení bude nasledovať autogramiáda. Vstupné je zdarma.

Účinkovanie v SuperStar

Martinka a Giovanni sa rozhodli v súťaži zabojovať ako dvojica, o čom sme vás informovali aj my. Na kastingu zaspievali nezabudnuteľnú pieseň Falling Slowly, kedy ich porota poslala jednoznačne ďalej. Nasledujúce kolá mali doslova drsné podmienky, vyčerpanosť súťažiacich bola viditeľná, no napriek tomu sa Martine s Giovannim darilo a ocitali sa medzi postupujúcimi. V poslednej fáze pred živým vystúpením, kde sa predstavilo 18 najlepších spevákov, obľúbenú dvojicu rozdelili. Martinka bola vyradená a Giovanni postúpil do živého finálového kola, kde sa nakoniec umiestnil na 5. mieste.

O tom, ako sa im zmenili životy po SuperStar, pohľady do zákulisia súťaže, odpovede na zaujímavé otázky, a tiež vlogy zdieľajú pre svojich fanúšikov aj na svojich Youtube kanáloch. Kanál Martiny nájdete na tomto odkaze, Giovanniho kanál nájdete tu.

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: FB Obec Pata
Zdieľať na Facebooku