24.06.2024, meniny má
30. mája 2023

V piatok vypukne v našom meste Maturitná párty, určená nielen pre maturantov. Čaká vás hudba, tanec, bufet a výborná diskotéková nálada

V piatok vypukne v našom meste Maturitná párty, určená nielen pre maturantov. Čaká vás hudba, tanec, bufet a výborná diskotéková nálada
Zdroje: seredsity.sk/freepik.com
reklama

Už v úvode júna môžete mať pocit pohody a prežiť takmer letnú diskotékovú tancovačku. Príďte osláviť maturitu, alebo si len tak užiť večer plný zábavy.

Tento piatok sa môžete zabaviť na výnimočnej akcii, ktorú opäť organizuje RBJ Parties spolu s Viliamom Krivosudským v spolupráci s mestom Sereď.

Skvelá zábava už o pár dní

Diskotéka sa uskutoční už tento piatok 2. júna 2023 so začiatkom o 21.00 hod. v Dome kultúry v Seredi. My sme oslovili Viliama, ktorý celú akciu zastrešuje po hudobnej stránke a opäť sa predvedie v úlohe DJa.

„Párty je určená pre všetkých mladých, nielen pre maturantov, poprípade aj starších, ktorí by sa chceli zabaviť. Na mieste bude hudba, bufet s nápojmi a snackmi,“ opísal pre naše médium Viliam.

reklama

Cena vstupeniek bola v prípade objednania vopred cez internet 7 eur, avšak tieto lístky sú už vypredané. Ale netrápte sa, ešte stále máte možnosť zakúpiť si lístok priamo na mieste v hodnote 10 eur.

Ak ste sa zúčastnili niektorej z ich predošlých akcií, ako bola Halloweenska párty alebo Winter párty, tak zaručene viete, čo môžete čakať.

Zdroj: FB Maturitná párty

Zdroje: Viliam Krivosudský, seredsity.sk
Zdieľať na Facebooku