19.04.2024, meniny má
11. januára 2024

V populárnej tanečnej šou Let´s Dance bude účinkovať talentovaná Seredčanka Petra Dubayová

V populárnej tanečnej šou Let´s Dance bude účinkovať talentovaná Seredčanka Petra Dubayová
Zdroje: IG Petra Dubayova/aktuality.sk/Norbert Marci
reklama

Radi sa zvŕtate na tanečnom parkete? Alebo sa radšej pozeráte na to, ako to robí niekto iný a ešte ho k tomu aj hodnotí odborná porota?

Aj túto jar sa budú môcť všetci fanúšikovia spoločenských a latinských tancov tešiť na najveľkolepejšiu tanečnú šou Let´s Dance. V každej sérii v nej účinkujú známe osobnosti z rôznych oblastí.

Prvou, ktorá sa dozvedela, že bude účinkovať v tomto ročníku, sa stala naša obľúbená herečka a speváčka Peťa Dubayová.

Zahviezdi v Let´s Dance?

Seredčanku Petru Dubayovú našim čitateľom už hádam ani nemusíme predstavovať. Mladá a talentovaná herečka je vychádzajúcou hviezdou a jej skvelé výkony sme mali možnosť vidieť už vo viacerých filmoch a seriáloch.

reklama

Za zmienku stojí aj jej spevácky talent, ktorým ohromila divákov v muzikálových úlohách Divadla Nová scéna, ako napríklad Šľahačková princeznáBambuľka či Rasputin.

Stala sa taktiež jednou z oslovených mladých multitalentov zo slovenskej speváckej aj hereckej scény, ktorí naspievali v minulom roku hymnu pre OZ Pomocníček.

Mnohí ju poznajú najmä z úspešnej slovenskej drámy Sviňa. Vidieť ju môžete aj v dobovom seriáli Dunaj, k vašim službám, kde Petra stvárňuje jednu z hlavných postáv – predavačku Evu, ktorá túži po kariére slávnej speváčky. Jej cestu za úspechom však skomplikujú city.

Veríme, že nielen my sme veľmi radi, že Peťu uvidíme na tanečnom parkete a držíme jej v súťaži palce.

Pozrite si nižšie bezprostrednú reakciu, ktorá nasledovala po tom, ako sa Petra počas natáčania seriálu dozvedela, že bude súčasťou Let´s Dance 2024.

 

Zdroj: IG Petra Dubayova

Zdroj: IG Petra Dubayova

Zdroje: markiza.sk, seredsity.sk
Zdieľať na Facebooku