21.10.2021, meniny má
24. septembra 2021

V rámci akcie Sereď v pohybe sa môžete tešiť aj na cyklojazdu mestom. Bude pre vás pripravené aj občerstvenie a malé prekvapenie

V rámci akcie Sereď v pohybe sa môžete tešiť aj na cyklojazdu mestom. Bude pre vás pripravené aj občerstvenie a malé prekvapenie
Zdroj: seredsity.sk/touchit.sk
reklama

Obľúbené podujatie Sereď v pohybe, ktoré postaví na nohy celú Sereď, sa už pomaly blíži. Už zajtrajšia sobota (25. septembra 2021) bude venovaná rôznym druhom športu, ako napríklad basketbal, hádzaná, futbal či viaceré druhy cvičení pre všetky vekové kategórie.

Viac informácií a kompletný program sme vám priniesli v našom predchádzajúcom článku. Chýbať medzi aktivitami nebude ani cyklistika, ktorá sa začne o 15.00 hod.

Pred jazdou je potrebná registrácia na mieste

Cyklojazdu mestom Sereď usporadúva v rámci mestskej akcie OZ Mám rád cyklistiku. Na programe je o 14.45 hod. prezentácia, po ktorej sa začne očakávaná jazda po meste, ktorú by si nemal nechať ujsť žiaden milovník jazdy na dvoch kolesách.

Organizátori majú v pláne účastníkom porozprávať aj o ďalších pripravovaných projektoch. Podujatiu vychádza zatiaľ v ústrety aj počasie, ktoré hlási na sobotu 23 stupňov Celzia. „Zapojte sa a urobte niečo pre svoje zdravie!“ znie heslo akcie Sereď v pohybe.

Zdroj: FB OZ Mám rád cyklistiku – MrC

Každý zúčastnený sa po rodinnej cyklojazde môže tešiť okrem víkendového pohybu aj na malý darček a pripravené občerstvenie. Príďte na Námestie slobody a vychutnajte si zaslúžený oddych v skvelej jedinečnej atmosfére, aká sa opakuje len raz za rok.

Občianske združenie prináša do nášho mesta pravidelné akcie

OZ Mám rád cyklistiku sa zaoberá viacerými činnosťami, spomedzi ktorých je hlavným cieľom pôsobiť na rôznych úrovniach pri podpore cyklistiky a cyklistickej dopravy. Zároveň sa členovia snažia vytvárať priestor na organizáciu rôznych aktivít a podujatí podporujúcich rozvoj cyklistiky.

Spomedzi mnohých úspešných projektov môžeme spomenúť napríklad Na bicykli do obchodu, Festival cyklocestovanie či Raňajky pre cyklistov. Vďaka im patrí aj za pravidelné dohliadanie na riešenia nielen v oblasti mestskej cyklistickej dopravy.

Podporte článok zdieľaním.

Zdroje: FB OZ Mám rád cyklistiku - MrC, mrc.sk
Zdieľať na Facebooku