13.08.2022, meniny má
28. júla 2022

V Seredi sa bude konať už piaty ročník Pivnej špacírky. Ide o pivno-turistickú prechádzku po seredských podnikoch

V Seredi sa bude konať už piaty ročník Pivnej špacírky. Ide o pivno-turistickú prechádzku po seredských podnikoch
Zdroje: seredsity.sk/unsplash.com
reklama

K horúcim letným dňom patrí pre milovníkov piva neodmysliteľne dúšok ich obľúbenej a overenej značky. Pre všetkých z vás, ktorí radi siahate po tomto kvasenom nápoji vyrobenom zo sladu, chmeľu a vody, máme dobrú správu.

Aj toto leto sa v Seredi bude konať Pivná špacírka, ktorú by si nemal nechať ujsť žiaden fajnšmeker. V poradí už piaty ročník so sebou prinesie bohatý program pre dospelých, plný kapiel zo Serede, ale aj iných kútov Slovenska.

Organizátori mysleli aj na deti, ktoré čaká v ranných hodinách hudobný program v podaní Mici a Mňau.

Navštívte obľúbené seredské podniky

Piaty ročník pivno-turistickej špacírky po seredských podnikoch organizuje Občianske združenie ROD SK. Ide o komunitu nadšencov slovanskej kultúry, hudby a domáceho varenia piva zo nášho okolia.

reklama

Celá myšlienka vznikla na podporu organizovania akcií, zviditeľnenia nášho malého mesta a obohatenia kultúrneho života nás, ale aj ostatných,“ píšu na svojej webstránke.

Štart Pivnej špacírky bude už tradične v seredskom Campingu, odkiaľ bude trasa viesť po 13 podnikoch. Patrí medzi ne Da Vinči, Forrest Pub, Mlynárčan, Bistro Raketa, Bar Fontána, Kolkáreň, Pohostinstvo Papuča, Hostinec Bar Trio, Športclub, Café bar Kafečko, LibreBar a Bufet Trio (kocka). Špacírka bude zakončená opäť v Campingu.

O 10.00 hod. začne hudobný program pre deti v podaní Mici a Mňau, plný veselých chytľavých piesní a prekvapení. O 16.00 hod. sa na pódiu predstavia kapely REBEL SKY z Levíc, THE KARNSTEINS z Bratislavy, ALMANACRA zo Serede, ETANOL/ALKEHOL REVIVAL z Handlovej a OHEN z Trnavy.

Zdroj: ozrod.sk

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: ozrod.sk
Zdieľať na Facebooku