24.06.2024, meniny má
25. marca 2019

V Seredi sa ľudia spojili pre deti a pomohli im krásnym výťažkom

reklama

Plesovú sezónu už tradične uzatvára veľmi milá charitatívna akcia s názvom Spojme sa pre deti. V seredskom dome kultúry sa 23. marca stretlo približne 200 ľudí, ktorí okrem toho, že sa prišli zabaviť, chceli aj pomôcť deťom z Centra pre deti a rodiny Sereď.

Ako sme písali v predchádzajúcom článku, celý výťažok z akcie sa využije na ich vzdelávanie a učebné pomôcky, letné tábory, a tiež na zlepšenie podmienok v centre.

Na tejto akcii sme sa zúčastnili aj my a musíme úprimne vyjadriť poklonu všetkým zamestnancom a pedagógom detského domova na čele s riaditeľom Jánom Jankulárom. Ich bežnou prácou nie je organizovanie podujatia pre dvesto ľudí, no aj napriek tomu to zvládli bravúrne.

Koľko sa podarilo pre deti vyzbierať?

Okrem tomboly, ktorá bola aj tento rok veľmi bohatá, sa mohli ľudia podielať na vyzbieraní finančného príspevku aj zakúpením pekných predmetov, ktoré vlastnoručne vyrobili deti v Centre pre deti a rodiny Sereď. Vyzbieralo sa približne 6 900 eur, čo je naozaj krásny výťažok, ktorí deťom bez rodiny veľmi pomôže.

reklama

Tento rok sa vyhlasovali aj ocenenia pre ľudí, ktorí si kúpili v tombole najviac lístkov. Tí boli za svoju veľkorysosť ocenení zlatým srdcom a vecnými cenami, okrem iného aj sedemnásť ročným tokajským vínom Ostrožovič. Moderátorom celého večera bol Richard Vrablec.

Zdroj: Rimes.sk

Zdroj: Rimes.sk

Milá akcia pre kohokoľvek

My sami sme sa tohto podujatia zúčastnili už tretíkrát a vždy nás prekvapila veľmi milá a priateľská atmosféra. Počas celého večera panovala dobrá nálada medzi všetkými účastníkmi.

V rámci kultúrneho programu sa so svojim vystúpením predstavili detičky z detského domova, tanečné country skupiny či speváčka Laura Silberschneiderová. Program ukončili Rodrigo Rigo a Jozef Šándor, ktorí svojím temperamentom roztlieskali celú sálu. Hlavným hosťom večera bola už legendárna kapela Čibuk, ktorá roztancovala naozaj všetky vekové kategórie a myslíme, že sa všetci náramne zabávali.

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním

Zdieľať na Facebooku