02.10.2023, meniny má
1. júna 2023

V Seredi sa uskutoční už šiesty ročník Pivnej špacírky. Obhája svoj titul víťazi z minulého roku?

V Seredi sa uskutoční už šiesty ročník Pivnej špacírky. Obhája svoj titul víťazi z minulého roku?
Zdroj: FB Občianske združenie ROD SK/unsplash.com
reklama

K horúcim letným dňom patrí pre milovníkov piva neodmysliteľne dúšok ich obľúbenej a overenej značky. Pre všetkých z vás, ktorí radi siahate po tomto kvasenom nápoji vyrobenom zo sladu, chmeľu a vody, máme dobrú správu.

Aj toto leto sa v Seredi bude konať Pivná špacírka, ktorú by si nemal nechať ujsť žiaden fajnšmeker. V poradí už šiesty ročník so sebou prinesie bohatý program pre dospelých, plný kapiel zo Serede, ale aj iných kútov Slovenska.

Navštívte obľúbené seredské podniky

Šiesty ročník pivno-turistickej špacírky po seredských podnikoch sa uskutoční dňa 29. 7. 2023 a organizuje ho Občianske združenie ROD SK. Ide o komunitu nadšencov slovanskej kultúry, hudby a domáceho varenia piva zo nášho okolia.

Celá myšlienka vznikla na podporu organizovania akcií, zviditeľnenia nášho malého mesta a obohatenia kultúrneho života nás, ale aj ostatných,“ píšu na svojej webstránke.

reklama

Štart Pivnej špacírky bude už tradične v seredskom Campingu, odkiaľ bude trasa viesť po 12 podnikoch. Patrí medzi ne Da Vinči, Forrest Pub, Mlynárčan, Bistro Raketa, Bar Fontána, Kolkáreň, Pohostinstvo Papuča, Hostinec Bar Trio, Športclub, Café bar Kafečko, Libresso Bar a Bufet Trio (kocka). Špacírka bude zakončená opäť v Campingu.

O 16.00 hod. začne hudobný program plný vynikajúcich piesní. Na pódiu predstavia kapely ROTTENATOMY, ESCHATON, DARCHAIC, DEPTHS ABOVE (CZ), AD NAUSEAM (ITA) a SINNERS MOON.

Víťazmi piateho ročníka Pivnej špacírky sa stali Ľuboš Malina, ktorý sa umiestnil na prvom mieste. Na druhom mieste sa umiestnil Marcel Rybanič a tretie miesto patrilo Mariánovi Vadovičovi. Obhája si víťazi titul aj tento rok?

ZDROJ: FB OBČIANSKE ZDRUŽENIE – ROD SK

Zdroje: rod.sk
Zdieľať na Facebooku