13.08.2022, meniny má
3. augusta 2022

So Seredčanmi si zahrá šípky dvojnásobná majsterka sveta. Sereď Darts Club organizuje turnaj dvojíc v steel šípkach

So Seredčanmi si zahrá šípky dvojnásobná majsterka sveta. Sereď Darts Club organizuje turnaj dvojíc v steel šípkach
Zdroj: FB Darts Club Sereď/unsplash.com
reklama

Šípkarsky klub Darts Club Sereď vznikol len v tomto roku, no napriek krátkej dobe si dokázal získať mnoho nadšencov tohto čoraz obľúbenejšieho športu. Jeho cieľom je založiť ligu a hlavne miesto pre šípkarov a šípkarky zo Serede a blízkeho okolia.

Po zakončení druhej šípkarskej sezóny môžeme konštatovať, že sa im to naozaj podarilo. Seredská šípkarská liga oslovila nielen miestnych hráčov, ale aj ľudí zo širokého okolia, ktorí si pravidelne chodia zahádzať šípky do Bowling centra v Dolnej Strede.

Posledné deviate kolo 2. šípkarskej sezóny Darts Club Sereď bolo naozaj špeciálne. Zúčastnilo sa ho 28 hráčov nielen zo Serede, ale aj z rôznych kútov Slovenska. Sezóna tak vyvrcholila množstvom krásnych športových momentov, medzi ktoré sa určite zapíše aj atmosféra pri poslednom finálovom zápase.

Zúčastnia sa ho aj svetovo úspešní športovci

v piatok 5. augusta 2022 sa bude konať pod taktovkou Darts Clubu Sereď Turnaj dvojíc Steel šípok, na ktorom sa predstavia aj hviezdne mená šípkarskeho sveta. Svoje športové umenie tu predvedie Martina Súlovská, ktorá sa môže pýšiť titulom Majsterka sveta v elektronických šípkach.

reklama

Do terčov sa úspešne triafa už vyše 10 rokov a pri tréningu strávi denne aj niekoľko hodín. Určite by sme spomenuli aj bratov bratov Klopanovcov, ktorí sú skvelou bratskou a šípkarskou dvojicov už legendárneho klubu MPB Darts z Mostu pri Bratislave.

Turnaj bude preto kvalitou na ozaj vysokej úrovni a všetci zúčastnení sa môžu tešiť na napínavé duely. Skvelú zábavu by si nemal nechať ujsť žiaden nadšenec tohto precízneho športu, ktorý zažíva v posledných rokoch renesanciu.

Zdroj: TV Noviny

Zdroj: FB Darts Club Sereď

Turnaj je už plne obsadený

Turnaj dvojíc Steel šípok odštartuje už v piatok 5. augusta o 17.00 hod. V Bowling centre Dolná Streda sa predstaví 32 dvojíc, čo je spolu 64 šípkarov. Turnaj je už plne obsadený, a preto nie je možná registrácia ďalších hráčov.

O výsledkoch turnaja vás budeme rozhodne informovať. Všetkým súťažiacim držíme palce a veríme, že sa klub pre vysoký záujem rozhodne zorganizovať podobné podujatie aj v budúcnosti.

Reprezentanti Sereď Darts Club na turnaji v Malej Mači

Zdroj: FB Darts Club Sereď

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: FB Darts Club Sereď
Zdieľať na Facebooku