21.03.2023, meniny má
15. mája 2022

V Seredi už čoskoro vznikne coworkingové centrum, prvé svojho druhu. Pracovať budete môcť v krásnom a modernom prostredí

V Seredi už čoskoro vznikne coworkingové centrum, prvé svojho druhu. Pracovať budete môcť v krásnom a modernom prostredí
Zdroj: Coworkingové centrum LLarik

Sme veľmi radi, že aj v našom meste vznikne konečne coworkingové centrum, na ktoré budeme môcť byť právom hrdí. Bude súčasťou novostavby na Pažitnej ulici, ktorej areál bude naozaj krásny a plný zelene.

O podobných projektoch píšeme skôr v spojitosti s mestom Trnava, no je veľmi potešujúce, že inovatívne a moderné prvky prinášajú práve tunajší podnikatelia, ktorí sú s naším mestom spojení už niekoľko rokov.

Hovoríme o spoločnosti LLARIK, ktorá pôsobí v Seredi už viac ako 25 rokov. Za ten čas sa stali jednou z najúspešnejších IT firiem v nášom regióne. Vďaka svojej vytrvalej a tvrdej práci prekročili hranice nášho mesta a stali sa napríklad víťazmi súťaže EuroCloud Slovakia Award či boli finalistom súťaže IT produkt roka na Slovensku.

Majiteľka spoločnosti bola v roku 2011 dokonca ocenená ako Podnikateľka Slovenska, čo je súťaž na podporu podnikania žien a organizuje ju každoročne Slovak Business Agency.

reklama

Manželia Lenka a Jozef Kollarikoví chcú tak do nášho mesta priniesť nielen nový pracovný priestor, ale aj novú príležitosť pre všetkých šikovných Seredčanov, ktorí chcú svoje podnikanie či prácu z domu posunúť na vyššiu úroveň.

Ak by ste v týchto priestoroch chceli pracovať, napíšte email na office@llarik.sk alebo zavolajte na telefónne číslo 031/321 20 00. Predpokladáme, že záujem o miesta bude veľký, preto neváhajte a využite túto jedinečnú šancu.

Zdroj: LLARIK s.r.o.

Zdroj: LLARIK s.r.o.

Coworking funguje už niekoľko rokov a konečne prichádza aj do Serede

Coworkingové centrum bude otvárať svoje brány približne za tri mesiace a bude určené pre tých, ktorí hľadajú moderný spôsob práce v prípade, že nemajú kanceláriu alebo z dôvodu, že už dlhší čas pracujú z domu a potrebujú zmenu.

Vo veľkom priestore s rozlohou 100 m² sa vytvorí celkovo 13 miest, ktoré môžu využiť nielen jednotlivci, ale aj menšie či začínajúce firmy, ktoré si prenájom vlastnej kacelárie zatiaľ nemôžu dovoliť.

Každé miesto bude mať svoj stôl, pohodlnú stoličku a jednotlivé pracovné miesta budú od seba oddelené aj zástenou, ktorá sa postará o potrebné súkromie.

Celé coworkingové centrum bude priestranné a moderne zariadené s prvkami zelene. Nebude chýbať ani kuchynka, oddychová zóna či tlačiarenska časť, kde bude pre vás pripravená kopírka s tlačiarňou a skenerom.

Zdroj: LLARIK s.r.o.

Zdroj: LLARIK s.r.o.

Coworking je primárne určený pre freelancerov, teda ľudí pracujúcich na voľnej nohe, ktorí svoje služby ponúkajú ako živnostníci. Môžete si pod tým predstaviť programátorov, grafikov, fotografov, účtovníkov, copywrighterov alebo právnikov. Tieto služby môžu, samozrejme, využiť aj menšie spoločnosti, ktoré tvoria jeden až štyria ľudia.

Hlavné výhody coworking centra sú úspora nákladov, tvorivé pracovné prostredie, socializácia, ktorá je v čase homeofficov veľmi dôležitá. Celý priestor je monitorovaný a pripojený na centrálny pult ochrany mestskej polície.

V cene nájmu je zahrnutý vysokorýchlostný optický internet a možnosť doplnkových služieb, ako prenájom doplnkového hardvérového zariadenia, prenájom zasadačky, služby datacentra či možnosť vytvorenia virtuálneho sídla.

Zdroj: LLARIK s.r.o.

Zdroj: LLARIK s.r.o.

Zdroj: LLARIK s.r.o.

Areál plný zelene, ovocia a oddychového sedenia

Okrem interiéru sa budúci nájomcovia môžu tešiť aj na krásny exteriér, ktorý bude podľa nás dokonalý. Už samotná budova je na Sereď unikátna v tom, že je to pravdepodobne prvá pasívna budova v našom meste. To znamená, že čerpá a spotrebúva energiu najmä z obnoviteľných zdrojov.

Na jej stavbu boli použité vysokokvalitné materiály, ktoré spoznáte už pri samotnom odhlučnení priestoru. Aj keď sa coworkingové centrum nachádza neďaleko hlavnej cesty, tak by ste počuli doslova aj spadnutie špendlíka. Aj táto skutočnosť zabezpečí lepšiu sústredenosť na prácu a efektívnejší výkon.

Exteriér celého areálu bude plný zelene, čo je podľa nás v dnešnej dobe veľmi dôležité. Nebudú chýbať stojany na bicykle, oddychová zóna s pohodlným sedením a tiež tu budú vysadené ovocné stromy určené pre príjemné letné osvieženie.

Vizualizácie nám prezrádzajú, že celý projekt je na profesionálnej úrovni a myslelo sa na všetky detaily. Už teraz vidíme, že v tomto prípade sa nešlo po kvantite, ale hlavne po kvalite. Čo je však hlavné, seredská spoločnosť LLARIK je zárukou tých najkvalitnejších služieb a proklientského prístupu.

Ak vás táto ponuka zaujala a už teraz si viete predstaviť tu pracovať, napíšte email na office@llarik.sk alebo zavolajte na telefónne číslo 031/321 20 00. Predpokladáme, že záujem o jednotlivé miesta bude veľký, preto neváhajte a využite túto jedinečnú šancu, ktorá sa v našom meste naskytla.

Zdroj: LLARIK s.r.o.

Zdroj: LLARIK s.r.o.

Zdroj: LLARIK s.r.o.

Zdroj: LLARIK s.r.o.

Zdroj: LLARIK s.r.o.

Zdroj: LLARIK s.r.o.

Zdroj: LLARIK s.r.o.

Zdroj: LLARIK s.r.o.

Zdroj: LLARIK s.r.o.

Zdroj: LLARIK s.r.o.

Zdroj: LLARIK s.r.o.

Zdroj: LLARIK s.r.o.

Zdroj: LLARIK s.r.o.

Zdroj: LLARIK s.r.o.

 

Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou LLARIK.

Zdroje: Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou LLarik.
Zdieľať na Facebooku