27.06.2022, meniny má
17. mája 2022

V Seredi vystúpi známa detská hudobná dvojica Smejko a Tanculienka. Príďte si zaspievať a zatancovať na ich najznámejšie pesničky

V Seredi vystúpi známa detská hudobná dvojica Smejko a Tanculienka. Príďte si zaspievať a zatancovať na ich najznámejšie pesničky
Zdroj: ticketportal.sk/markiza.sk
reklama

Ahojte, chrobáčikovia! Kto by nepoznal Smejka a Tanculienku? Každý, kto má doma malé ratolesti, určite pozná túto obľúbenú detskú dvojicu, ktorá zabáva snáď všetky deti nielen na Slovensku. Mnohí rodičia si už pospevujú ich chytľavé pesničky spolu s deťmi. Práve preto sa veľmi tešíme, že Smejko a Tanculienka už čoskoro zavítajú aj do nášho mesta.

Smejko a Tanculienka je hudobná dvojica hrajúca detské piesne, ktorú tvorí manželský pár Petra Kováčová a Marek Kováč. V roku 2017 sa k nim pridal Motýlik Huncúlik, ktorého hrá Barbora Malčeková.

Smejko a Tanculienka v Seredi

Po roku a pol prichádzajú aj do nášho mesta Smejko a Tanculienka so svojím novopečeným predstavením Tancuj, tancuj! Zaznejú v ňom najnovšie, ale aj tie najznámejšie hity tejto obľúbenej detskej hudobnej dvojice. Predstavenie sa uskutoční vo štvrtok 16. júna 2022 o 17.00 hod. v Dome kultúry v Seredi.

Deti zažijú Krásny deň, budú naháňať Muchu, nerozhodných Smejka a Tanculienku rozsúdi až Kameň, papier, nožnice a keby pršalo, zachráni ich Kukino. Potom si napečiete Palacinky. Navštívite krajinu rozprávok s pesničkami Išlo vajce na vandrovku a Líška a havran. Cestu do praveku spríjemní Hu alile.

reklama

Tiež sa bude skákať na trampolíne, no ale hlavne sa bude tancovať na hity Mobil, Bez plastu, Doma, Máme tu leto a predovšetkým Tancuj, tancuj!

Predstavenie trvá približne 60 minút a je vhodné pre všetkých od 2 rokov. Každá osoba, dospelý aj dieťa bez ohľadu na vek musí mať platnú vstupenku. Ku každým štyrom zakúpeným lístkom v sieti Ticketportal získate DVD alebo mesačný prístup ku všetkým filmom a rozprávkam Smejka a Tanculienky na www.kukino.tv.

Vstupné na predstavenie je 10 eur na osobu a lístky si môžete zakúpiť na tomto odkaze.

Zdroj: FB Dom Kultúry Sereď

Zdroj: ticketportal.sk

Zdroj: ticketportal.sk

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: FB Dom Kultúry Sereď
Zdieľať na Facebooku