21.05.2024, meniny má

V Seredi vznikli nové miesta na opekanie a sedenie v krásnom prostredí Váhu. Kde ich nájdete?

12. septembra 2018
12. septembra 2018

V Seredi vznikli nové miesta na opekanie a sedenie v krásnom prostredí Váhu. Kde ich nájdete?

reklama

Prinášame vám informáciu, ktorá určite poteší všetkých milovníkov opekačiek a trávenia voľného času v prírode. Pozdĺž brehu vzniklo 15 nových lavičiek z dubového dreva, z ktorých máte pekný výhľad priamo na okolitú prírodu.

V okolí vznikli aj dve nové ohniská, ktoré využijú najmä rodiny s deťmi a rôzne partie. Dúfame, že masívne drevo bude dobrou prekážkou pre niektorých jedincov, ktorí by s ním mali iné plány, ako na ňom sedieť. V okolí lavičiek a ohnísk nájdete aj odpadkové koše, ktoré sú osadené v zemi.

Ako môžete vidieť na fotkách, osadené boli aj drevenné stĺpiky, ktoré zabraňujú vjazdu motorových vozidiel. S výstavbou tohto areálu pomáhali napríklad aj seredskí vojaci a práce na ňom ešte nie sú dokončené. Podľa našich informácií sa v okolí ohnísk budú osádzať informačné a navádzacie tabule. Dúfame teda, že už čoskoro využijete nové miesta na opekanie a strávite príjemné chvíle so svojimi priateľmi alebo rodinou v našej peknej prírode.

reklama

Musíme však dodať ešte jednu myšlienku. Snažme sa na týchto miestach udržiavať poriadok. Vzniklo niečo nové pre nás všetkých a jednoducho musíme každý jeden začať od seba. Preto, ak si niečo prinesieme so sebou, odpad buď zahodíme do koša, alebo si ho naspäť aj zoberieme. Udržujme čistotu a vážme si naše životné prostredie.

 

 

Zdieľať na Facebooku