01.10.2022, meniny má
6. apríla 2022

V Seredi vznikol nový šípkarský klub Darts Club Sereď. Nadšenci tohto športu majú možnosť zmerať si svoje sily už vo štvrtok

V Seredi vznikol nový šípkarský klub Darts Club Sereď. Nadšenci tohto športu majú možnosť zmerať si svoje sily už vo štvrtok
Zdroj: Seredsity.sk/freepick.com
reklama

Šípky sa stávajú čoraz populárnejšie po celom Slovensku a Sereď nemôže byť, samozrejme, výnimkou. Vďaka nadšencom tohto športu, medzi ktorých patrí aj Seredčan Marek Habán, vznikol v našom meste nový šípkarský klub Darts Club Sereď.

Cieľom klubu je založiť seredskú šípkarskú ligu, ktorá by bola miestom turnajov pre šípkarov a šípkarky nielen z nášho mesta, ale aj z okolia. Šípkarské ligy už existujú aj v okolitých mestách, ako Šaľa, Hlohovec či Trnava a na tú „našu“ sa už veľmi tešíme.

Prvé stretnutie sa uskutoční už vo štvrtok

Novozaložený club „Darts Club Sereď“ vás pozýva zahrať si steel šípky vo štvrtok 7. 4. 2022 o 17.00 hod. do Bowling centra v Dolnej Strede. Podľa slov organizátorov si stačí priniesť šípky a dobrú náladu, nič iné potrebovať nebudete.

V príjemnom prostredí Bowlingu tak budete môcť byť súčasťou prvého stretnutia seredských šípkarov a zažiť skvelú atmosféru vyrovnaných a napínavých súbojov. Nezáleží na tom, či ste už niekedy v živote šípky hrali alebo nie.

reklama

Svoje miesto tu majú pripravené aj úplní amatéri, ktorí by sa však tomuto športu chceli začať venovať. Prísť môže naozaj každý bez ohľadu na pohlavie či vek. Jedinou podmienkou je vstup detí až od 8 rokov. Výhodou tohto športu je jeho nenáročnosť, nakoľko vám stačia iba šípky, ktoré si môžete zaobstarať napríklad aj na tomto odkaze.

Ak už teraz viete, že si vo štvrtok prídete zahrať šípky, tak vás organizátori prosia, aby ste ich kontaktovali priamo na facebookovej stránke Darts Club Sereď formou správy alebo na telefónnom čísle 0915 374 056.

Prísť môžete aj neohlásene, no ak o sebe dáte vedieť, tak pomôžete organizátorom k hladšiemu priebehu celého stretnutia a očakávaných zápasov.

Zdroj: FB Bowling centrum Dolná Streda

Podporte článok zdieľaním.

Zdroje: FB Darts Club Sereď
Zdieľať na Facebooku