19.04.2024, meniny má
21. decembra 2022

V seredskom dome kultúry sa uskutoční už 27. ročník Mestského reprezentačného plesu. Lístky si už môžete kúpiť v predpredaji

V seredskom dome kultúry sa uskutoční už 27. ročník Mestského reprezentačného plesu. Lístky si už môžete kúpiť v predpredaji
Zdroj: seredsity.sk/FB Tanečná škola NEXUM
reklama

Mesiace január a február predstavujú pre mnohých očakávaný čas tanca a elegancie, ktoré so sebou prináša plesová sezóna. Prepychové šaty, hudba a stretnutie s priateľmi sú jednými z dôvodov, prečo sa aj Seredčania tešia na toto obodbie.

Plesová sezóna už tradične štartuje po Troch kráľoch a trvá až do Popolcovej stredy. Výnimkou nebude ani mesto Sereď, v ktorom sa v sobotu 28. januára 2023 uskutoční už 27. ročník obľúbeného Mestského reprezentačného plesu.

Lístky si môžete kúpiť už teraz

Všetkých občanov srdečne pozýva na tento ples primátor mesta Sereď, ako aj Dom kultúry v Seredi, kde sa zábava uskutoční. Ples odštartuje v Estrádnej sále už o 19.00 hod. Cena vstupného na osobu je 49 eur. Vstupenky si môžete zakúpiť už teraz v predpredaji v dome kultúry.

Svoje miesta si môžete zarezervovať aj prostredníctvom mailu riaditeldk@sered.sk alebo na telefónnom čísle 0911 424 083. Vstup je, samozrejme, povolený len v spoločenskom oblečení.

reklama

Poďme sa však teraz pozrieť na bohatý program, ktorý zaručí poriadnu zábavu až do neskorého večera.

Zdroj: FB Dom kultúry Sereď

O zábavu sa postarajú hudobné a tanečné skupiny

Mimoriadna noc sa začne tanečným entrée, po ktorom bude nasledovať vystúpenie tanečného klubu NEXUM. Výsledky ich tvrdej dlhoročnej driny si budete môcť vychutnať v podobe fantastických výkonov. V ich repertoári nájdete nielen spoločenské tance, ale aj balet, contemporary disko, ľudové tance, salsu či bachatu.

Do tanca vám bude hrať hudobná skupina Four Band Michalovce a DJ Robo Majling, ktorý vytvára skvelú atmosféru na zábavách, oslavách, plesoch a svadbách už viac ako tridsať rokov.

Chýbať nebude ani ľudová kapela Myjavská cimbalovka, ktorej repertoár tvoria skladby z kopaničiarskeho kraja, ako aj z iných regiónov Slovenska, ľudové piesne a vážna hudba. Organizátori si pre vás pripravili na záver aj hudobné prekvapenie.

Stoly plné jedla a tombola

Ples bez tomboly akoby ani nebol ples. A preto sa môžete tešiť aj na obľúbený klinec večera. Nabitým programom vás bude sprevádzať herečka, speváčka a moderátorka Petra Sabová. 

Pre každého návštevníka bude pripravená večera, teplý a studený bufet, 0,35 litra vína, nealkoholické nápoje a káva. Pokiaľ túžite po poriadnej veselici, skvelých hudobných vystúpeniach a tanci, tento večer by ste si rozhodne nemali nechať ujsť.

Zdroje: FB Dom kultúry Sereď
Zdieľať na Facebooku