23.01.2022, meniny má
30. novembra 2021

V seredskom vinárstve Hubert J.E. pribudla nová linka na sekty. Aj vďaka nej vznikla na jeseň novinka Hubert Grand

V seredskom vinárstve Hubert J.E. pribudla nová linka na sekty. Aj vďaka nej vznikla na jeseň novinka Hubert Grand
Zdroj: HUBERT J.E.

Seredské vinárstvo Hubert J.E. a jeho kvalitné slovenské sekty pozná asi každý. Vďaka kvalite, no aj vďaka chuti Hubert J.E. napreduje už neuveriteľných 196 rokov.

Zaujímavé novinky tu nájdeme aj v týchto časoch, kedy sa Hubert rozhodol modernizovať výrobnú linku na sekty.

Vďaka linke vzniknú novinky

Aby mohla byť výroba ešte efektívnejšia a spĺňať najvyššie kvalitatívne štandardy, Hubert J.E. investoval do úplne novej, modernej výrobnej linky na sekty. Aj vďaka nej mohol vzniknúť štýlový Hubert Grand, ktorý poteší nejedného milovníka kvalitného sektu.

Nová linka je vždy takým malým sviatkom každého vinára, ktorý si stojí za špičkovou kvalitou svojej produkcie. Vďaka precíznej, technologicky najmodernejšej výrobe sa môžu milovníci bubliniek tešiť na celú kolekciu šumivých vín v tej najvyššej kvalite.

reklama

zdroj: HUBERT J.E.

Hubert Grand je grandióznou novinkou

Na jeseň tohto roku obohatila rodinu sektov Hubert novinka – známy Hubert Grand v novom šate a ešte lepšou chuťou. Elegantný dizajn, štýlová matovaná fľaša a neodolateľná chuť tohto sektu zabezpečí, že tento nápoj sa bude nielen páčiť, ale očarí aj svojou sviežou chuťou, ktorá láka ochutnať ho znova. Sekty sú rovno tri, a to:

Sekt Hubert Grand zero dosage, ktorý je bez pridaného cukru nepôsobí vôbec stroho či sucho. Práve naopak, zamilujete si hop o prvom dúšku. Sekty so zvyškovým cukrom “Medium Dry” oslovia veľkú skupinu spotrebiteľov, ktorí preferujú polosuché sekty, zároveň sú však oba svieže a podmanivé.

Hubert Grand vzniká metódou Martinotti, vďaka ktorej je sekt ešte sviežejší vo vôni i v chuti. Chuť noviniek dokonale vyladila hlavná enologička Ingrid Vajcziková.

A keďže Hubert je vždy sektom, tak aj pri tejto novinke sa môžete spoľahnúť, že bublinky vznikajú prírodnou cestou a toto cuvée spĺňa tie najprísnejšie parametre. Štýlový a atraktívny sekt poteší všetkých, ktorí si vedia život vychutnať.

Zdroj: Hubert J.E.

Krst novinky Hubert Grand a symbolické privítanie novej linky

Miss Slovensko 2020 Leona Novoberdaliu, ktorá aktuálne reprezentuje našu krajinu na celosvetovej súťaži krásy v Miss World v Portoriku, pokrstila nový Hubert Grand symbolicky lupeňmi ruží spoločne s riaditeľom vinárstva Petrom Krúpom.

Nový GRAND je doslova požehnaný krásou – okrem Leony mu veľa usmiatych a spokojných priaznivcov prišla popriať aj Miss Slovensko 2021 Sophia Hrivňáková, Vicemiss Slovensko 2021 Janka Vozárová spolu s Miss HUBERT 2021 Grétou Sobekovou.

Novinky v podobe troch sektov: Hubert Grand Rosé, Hubert Grand blanc a Hubert Grand zero dosage,dostupné na e-shope a čoskoro aj v maloobchodnom predaji.

Zdroj: Hubert J.E.

Zdroj: Hubert J.E.

zdroj: HUBERT J.E.

zdroj: HUBERT J.E.

Článok vznikol v spolupráci s vinárstvom Hubert J.E.

Zdroje: Článok vznikol v spolupráci s vinárstvom Hubert J.E.
Zdieľať na Facebooku