07.07.2020, meniny má
23. januára 2020

Vďaka tejto stránke budú seredskí vodiči informovaní o aktuálnom dianí na cestách v okrese Galanta

Vďaka tejto stránke budú seredskí vodiči informovaní o aktuálnom dianí na cestách v okrese Galanta
Zdroj: pexels.com/ FB Dopravný sevis - okres Galanta a okolie
reklama

Minule sme vás informovali o rôznych skupinách na Facebooku, ktoré pomáhajú Seredčanom a obyvateľom z okolia v oblastiach predaja, darovania, požičiavania či tvorenia. Zakladatelia skupín tak uľahčili komunikáciu a spojili mnohých obyvateľov. Pred pár dňami sa medzi stránkami na Facebooku objavila ďalšia, ktorá tentokrát pomôže vodičom na cestách.

Dopravný servis má už aj okres Galanta

Dopravný servis na Facebooku sa osvedčil už v mnohých mestách či okresoch. Zhromažďujú sa tu vodiči, ktorí sa medzi sebou dokážu čo najrýchlejšie informovať o dopravnej situácii na cestách. Po novom už  existuje takáto stránka aj pre okres Galanta. Nájdete ju pod názvom Dopravný servis – okres Galanta a okolie alebo sa na ňu môžete presmerovať prostredníctvom tohto odkazu.

Táto stránka funguje len pár dní a na konte má zatiaľ 139 fanúšikov. Na to, aby dokázala plnohodnotne fungovať, je potrebné, aby sa zapojil čo najväčší počet ľudí. Zapojiť sa a pomôcť môžete aj vy prostredníctvom správ, ktorými upozorníte na prípadné havárie, uzávierky ciest, policajné hliadky a podobne. Zverejnenie aktuálneho diania na cestách vám veľakrát v mnohých prípadoch ušetrí čas či peňaženku. Ak sa do toho zapojí Sereď a okolie, bude väčšia pravdepodobnosť, že vám neunikne žiadna horúca informácia o situácii na okolitých cestách.

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: FB Dopravný sevis - okres Galanta a okolie
Zdieľať na Facebooku