18.10.2021, meniny má
18. augusta 2021

Veronika Greinerová z Paty dosiahla ďalší fantastický úspech. Z Majstrovstiev Slovenska v Street Workoute si odniesla zlatú trofej

Veronika Greinerová z Paty dosiahla ďalší fantastický úspech. Z Majstrovstiev Slovenska v Street Workoute si odniesla zlatú trofej
Zdroj: FB Veronika Greinerová
reklama

Veronika Greinerová z Paty, ktorá sa venuje street workoutu a kalistenike, je našim čitateľom už dobre známa. Naposledy sme priniesli článok o jej úspechu na Majstrovstvách Slovenskej republiky v Brezne, kde sa predstavila nielen ako súťažiaca, ale aj ako porotkyňa.

Tentokrát sa jej podaril fantastický výkon na Majstrovstvách Slovenska v Street Workout – Weighted, ktoré sa konali tento rok v sobotu 14. augusta 2021 v Žiline. Ide o tréning cvikov výhradne s vlastným telom, ktoré je ale zaťažené o ďalšiu váhu.

Mladá športovkyňa získala ďalšiu trofej do svojej zbierky vyznamenaní, ktoré si poctivo vydrela počas piatich rokov svojej kariéry.

Na ceste za víťazstvom ju prekážky nezastavili

Veronika súťažila v spojenej váhovej kategórii žien s cvičeniami zhyb +8 kg, dip +16 kg a drep na jednej nohe +12 kg. Ako hovorí, cviky zvládla aj napriek narazenej päte, roztrhanej dlani a necelým piatim hodinám spánku tri dni po sebe.

Napriek všetkým komplikáciám sa vynímala na stupni víťazov po tom, čo sa jej podarilo získať fantastické 1. miesto. Veronike týmto v mene celej redakcie srdečne blahoželáme a prajeme mnoho ďalších úspechov.

„Som veľmi vďačná za všetkých super ľudí, za takéto krásne, slnečné dni a tiež za vašu podporu. Zároveň blahoželám všetkým, ktorí v ten deň pokorili svoje rekordy!“ napísala Veronika v statuse.

Zdroj: FB Veronika Greinerová

Zdroj: FB Veronika Greinerová

Mladá šampiónka pripravuje z majstrovstiev aj video, preto ju nezabudnite sledovať na jej Facebooku či Instagrame, kde nájdete mnoho ďalšieho obsahu zo sveta workoutu a kalisteniky.

Športu sa venuje aj pracovne ako redaktorka

Veronika pôsobí aj ako osobná trénerka a športová redaktorka, keďže jej prioritou je štúdium žurnalistiky na Univerzite Komenského v Bratislave. Okrem toho je členkou seredského športového klubu CalistheniX.

Z jej mnohých úspechov môžeme spomenúť získanie bronzovej medaily na Majstrovstvách sveta v Street Workoute 2019 v Rusku či dvojnásobné víťazstvo na Majstrovstvách Slovenska za rok 2020 v kategóriách Freestyle a Weighted. Do ruskej metropoly sa Veronika chystá aj tento rok a my veríme, že si z nej odnesie ďalšie zaslúžené víťazstvá.

Zdroj: FB Veronika Greinerová

Zdroj: FB Veronika Greinerová

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: FB Veronika Greinerová
Zdieľať na Facebooku