01.10.2022, meniny má
15. septembra 2022

Veteran car club Sereď pozýva všetkých na jesennú Auto-Moto Veterán burzu a Výstavu klubových vozidiel

Veteran car club Sereď pozýva všetkých na jesennú Auto-Moto Veterán burzu a Výstavu klubových vozidiel
Zdroj: seredsity.sk
reklama

Veteran car club Sereď už tento mesiac organizuje podujatie Jesenná Auto-Moto veterán burza a Výstava klubových vozidiel. Uskutoční sa 25. septembra 2022 od 7.00 hod. v priestoroch Old timer múzea na ulici Starý most.

Účastníci a milovníci historických áut si môžu naplno vychutnať jedinečnú atmosféru a výstavu vzácnych historických vozidiel. Tieto patria organizátorom akcie – Veteran car clubu Sereď.

Čo nájdete na burze?

Veterán burza sa v Seredi koná počas jari a jesene. Pre veľký záujem musia autá parkovať až na workoutovom ihrisku pri Rakete.

Môžete si tu nakúpiť rôzne náradie, nástroje, náhradné automobilové diely všetkého druhu, príslušenstvo, odbornú literatúru, staré motoristické časopisy a pod. Taktiež nesmú chýbať starožitnosti, vojenské vybavenie, ale napríklad aj prilby či veteránske štítky.

reklama

Popri kochaní sa a nakupovaní si môžete vychutnať tiež fantastickú kávu priamo v Oldtimer cafe. Organizátorov môžete kontaktovať na telefónnych číslach 0903 793 122 a 0903 690 653, na e-mailovej adrese oldtimersered@gmail.com a na ich web stránke.

FB Veteran car club Sereď

Zdroj: FB Veteran car club Sereď

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: FB Veteran car club Sereď, seredsity.sk
Zdieľať na Facebooku