04.03.2024, meniny má
10. januára 2019

Videli túto bizarnú starostku aj Seredčania? Obecné zastupiteľstvo z dediny Fekišovce obletelo celé Slovensko

reklama

Od včerajšieho večera koluje slovenským internetom video zo zasadnutia obecného zastupiteľstva v malej obci Fekišovce (okres Sobrance). Obec s približne 300 obyvateľmi ani len vo sne nedúfala, že sa na ňu upriamia oči celého Slovenska. V prvom rade v to nedúfala starostka obce Miloslava Fedorová (Smer-SD), na ktorej sa baví široká verejnosť.

Svojím spôsobom je to ale smiech cez slzy, keď vidíme, ako funguje regionálna politika na Slovensku, v tomto prípade na východe krajiny. Možno sa pýtate, ako toto súvisí so Sereďou? Nijak, chceli sme vás len pobaviť. Skúste si len predstaviť, že by slovenskú hymnu spievali naši poslanci na čele s primátorom. To by sa už mohlo podobať v seredskom prípade na kvalitný koncert.

Samotné video zhliadlo za necelý deň vyše milióna ľudí a možno ste medzi nimi už aj vy. Tí, ktorí ste toto direktívne vystúpenie starostky ešte nevideli, prichystajte si pukance, bude to stáť za to. Video má dvanásť minút a ide o výber toho najlepšieho z celého zastupiteľstva. Ešte dodávame, že na toto video upozornila humoristicko-satirická stránka Zomri.

reklama

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním

Zdieľať na Facebooku