05.12.2021, meniny má
10. septembra 2018

VIDEO: Bloger Tony vyspovedal mladého vedca v novej online talkshow. Obidvaja sú úspešní Seredčania

VIDEO: Bloger Tony vyspovedal mladého vedca v novej online talkshow. Obidvaja sú úspešní Seredčania
ZDROJ: RICHARD SOKOL
reklama

Predstavujeme vám novú online talkshow s názvom 10tka, za ktorou stojí známy Seredčan Tony Dúbravec –  mladý 26 ročný marketér, bloger a dobrovoľník. Obyvatelia Serede ho môžu poznať z občianskych združení Mladá Sereď alebo z komunitného centra Priestor. Práve Tony bol jedným zo zakladateľov týchto projektov.

Tonyho svet je marketing, cestovanie, dobrovoľníctvo a rôzne zaujímavé projekty ako je aj talkshow 10tka.

Tony sa angažuje v marketingu a reklamnom svete. V profesnom živote pracuje v jednej z najúspešnejších slovenských reklamných agentúr, Made by Vaculik. V roku 2017 patril medzi najlepších kreatívcov do 30 rokov na Slovensku, keď vyhral národné kolo svetovej súťaže Young Lions.

Okrem toho vyhral aj ocenenie Bloger roka 2015 v kategórií Cestovanie so svojim seriálom Mladý Slovák v USA, keď opisoval svoj život na výmennom programe Work and Travel. Odkedy Tony bloguje tak sa celkovo dvakrát dostal do finále súťaže Bloger roka.

Tony na prestížnom festivale Cannes Lions.

Jeho najnovším projektom je online talkshow 10ka, do ktorej si pozýva zaujímavé osobnosti, ktoré možno nie sú známe širokej verejnosti, no podľa neho majú čo divákom povedať a inšpirovať ich. Medzi hosťami sa objavia aj niektorí iní Seredčania. Komplexný vizuál pre túto reláciu zabezpečoval ďalší Seredčan Richard Sokol. Seredsity.sk zase stojí za produkciou, rozhovory točíme a striháme my a zatiaľ sme spolupracovali na 5 rôznych epizódach.

,,10ka je talkshow, do ktorej si pozývam zaujímavých ľudí. Stretávame sa na miestach, ktoré vyberajú oni a vždy im položím 10 otázok.” Tony Dúbravec

Vizuál a logo talkshow 10tka, ktorý vypracoval Seredčan Richard Sokol

Niekoľko mesiacov príprav má reálnu podobu a prvý rozhovor v rámci talkshow 10tka si môžete pozrieť.  Vo vysokoškolskom laboratóriu sa Tony porozprával so Seredčanom Ľubomírom Švorcom, ktorý vyhral ocenenie Mladá osobnosť vedy v roku 2014. Pozrite si zaujímavý rozhovor s analytickým chemikom o vede, práci učiteľa a chémii.

Zdieľať na Facebooku