15.08.2020, meniny má
reklama
11. júna 2020

Vieme, ako kúpiť elektrospotrebiče v Seredi bez najmenších obáv. Vďaka Euronics ich môžete skúšať aj 3 mesiace a potom vrátiť

Vieme, ako kúpiť elektrospotrebiče v Seredi bez najmenších obáv. Vďaka Euronics ich môžete skúšať aj 3 mesiace a potom vrátiť
Zdroj: Euronics SK

V dnešnej dobe máme na výber z obrovského množstva elektrospotrebičov a firiem, ktoré vám ich predaj sprostredkujú. Zo širokej ponuky predajní a eshopov si je niekedy naozaj ťažké vybrať, no my poznáme ideálny spôsob, ktorý vás zaručene nesklame.

Sieť predajní Euronics nájdete aj v našom meste a momentálne majú spustenú veľmi zaujímavú kampaň, ktorá vám umožní vyskúšať ich produkty počas 30, 60 a pri niektorých až 90 dní. Keď nebudete s daným elektrospotrebičom spokojný, jednoducho ho vrátite aj po mesiaci, dvoch, troch používania.

Ak teda chcete nakupovať elektrické vybavenie do vašej domácnosti bez akýchkoľvek obáv, odporúčame vám využiť akcie partnerov siete Euronics. V ďalších riadkoch vám vysvetlíme, ako to celé funguje. Ak sa chcete dozvedieť viac o všetkých akciách, ktoré vám táto slovenská sieť prináša, stačí kliknúť na tento odkaz.

Euronics nielen na Slovensku, ale aj v Seredi

Spoločnosť Euronics SK spája slovenské predajne elektrotechniky do spoločnej predajnej siete. Je vytvorená z nezávislých predajcov – majiteľov predajní, ktorí majú obsiahle informácie o slovenskom trhu.

Vďaka nim vedia svojim zákazníkom ponúknuť poradenstvo, ktoré vyplýva zo znalosti lokálnych potrieb a očakávaní zákazníkov v kombinácii s cenami, aké vie ponúknuť iba silný celonárodný partner. V Seredi je jednou z nich aj rokmi overená predajňa Ales Elektro, ktorú nájdete na Námestí Slobody 1190 v blízkosti kaviarne Retro Cafe.

Euronics je pre slovenského zákazníka istota, že v predajniach zapojených do tejto siete nájde tovar svetových značiek, kvalitné poradenské služby, záručný i pozáručný servis, zaujímavé cenové akcie i vernostné programy.

Ako to celé funguje?

Euronics v prvom rade dbá nielen na kvalitu svojich produktov, ale hlavne na spokojnosť všetkých zákazníkov. Chápe obavy zákazníka, že nie vždy daný elektrospotrebič môže spĺňať všetko, čo od neho spotrebiteľ vyžaduje.

Veď aj vy sami nám dáte za pravdu, že niekedy si myslíte, že daný produkt je pre vás perfektný, no časom zistíte, že by ste predsa len skúsili iný typ produktu alebo jeho odlišnú produktovú radu. Samotný elektrosporebič nemusí mať žiadnu vadu, no niekedy nespĺňa všetky vaše očakávania.

Presne toto Euronics chápe a v spolupráci so svojimi dodávateľmi prišiel pre vás s veľmi zaujímavými ponukami. Produkty, na ktoré sa vzťahujú tieto akcie, môžete vyskúšať na 30, 60 či v niektorých prípadoch až 90 dní a potom ich bez problémov vrátiť.

Nákup produktov v tejto akcii sa od tých bežných líši iba minimálne a je potrebné dodržať týchto niekoľko krokov. Podmienky možnosti vrátiť tovar sa môžu mierne odlišovať v závislosti na značke či kategórii výrobku.

Kroky potrebné k uplatneniu akcie

  1. Zákazník si zakúpi výrobok, na ktorý sa akcia vzťahuje.
  2. Svoj nákup zaregistruje na výrobcom určenej stránke.
  3. Následne výrobok používa bez akýchkoľvek obmedzení počas určenej doby.
  4. Ak počas tejto určenej doby zistí, že mu výrobok nevyhovuje alebo nespĺňa jeho očakávania, má možnosť tento výrobok vrátiť podľa inštrukcií na stránke výrobcu alebo predajcu.
  5. Nakoľko sa jedná o službu nad rámec zákona, zväčša je potrebné výrobok vrátiť v pôvodnom balení s kompletným príslušenstvom, prípadne s darčekom, ak bol k výrobku v čase predaja poskytovaný.
  6. Niekedy je možné výrobok vrátiť priamo do predajne, kde bol zakúpený, inokedy je potrebné výrobok poslať kuriérom na určenú adresu.
  7. Dôležité je aj to, že tieto akcie platia rovnako v kamenných predajniach, ako aj pri nákupe cez internet.

Na aké produkty sa vzťahuje táto akcia?

Ak si v období od 22. mája 2020 do 30. júna 2020 zakúpite akýkoľvek výrobok značky Samsung v niektorej z predajní Euronics, máte možnosť ho vyskúšať až na 90 dní. Ak s výrobkom nebudete spokojný, vrátia vám jeho plnú nákupnú cenu, stačí, ak svoj nákup zaregistrujete. Viac informácií nájdete na tomto odkaze.

Veľmi obľúbeným výrobkom v tomto období je zvlhčovač vzduchu značky Philips. Tento produkt môžete vrátiť do 45 dní od jeho zakúpenia a máte teda dostatočnú dobu na jeho vyskúšanie. Ak dbáte na čistotu vzduchu, ktorý dýchate v pohodlí domova, určite vám odporúčame pozrieť celú akciu.

Akcia na 45-dňovú skúšobnú dobu platí aj na vysokoúčinné vysávače značky Philips. Stačí, ak produkt po jeho zakúpení zaregistrujete a môžete ho testovať niekoľko týždňov. Vysávače SpeedPro Aqua vysávajú a umývajú jedným ťahom a zabezpečia vám upratovanie rýchlo a efektívne. Viac informácií o týchto produktoch nájdete tu.

Pri vrátení produktov je však veľmi dôležité, aby ste si niekde odložili doklad o kúpe, originálny obal od produktov a všetko príslušenstvo, ktoré k nemu patrilo.

Článok vznikol v spolupráci s Euronics SK.

Zdroje: Článok vznikol v spolupráci s Euronics Slovensko.
Zdieľať na Facebooku