01.10.2022, meniny má
12. septembra 2022

VOĽBY 2022: Pozrite si zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby primátora a poslancov mestského zastupiteľstva mesta Sereď

VOĽBY 2022: Pozrite si zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby primátora a poslancov mestského zastupiteľstva mesta Sereď
Zdroje: myorava.sme.sk/pajaronian.com
reklama

29. októbra 2022 budú môcť obyvatelia miest a obcí voliť svojich primátorov alebo starostov, a tiež si budú voliť poslancov mestských či obecných zastupiteľstiev. Informácie o spôsobe hlasovania sú zverejnené na stránke mesta Sereď.

V tomto článku vám prinášame zoznam registrovaných kandidátov pre voľby primátora mesta Sereď a zoznam registrovaných kandidátov pre voľby do Mestského zastupiteľstva v Seredi, ktoré uverejňuje mesto Sereď podľa zákona č. 180/2014 Z. z. o podmienkach výkonu volebného práva.

Zoznam registrovaných kandidátov pre voľby primátora mesta Sereď

Mesto Sereď uverejňuje podľa § 178 ods. 2 zákona č. 180/2014 Z. z. o podmienkach výkonu volebného práva a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov zoznam kandidátov, zaregistrovaných pre voľby primátora mesta:

  1. Edita Červeňová, JUDr.; 60 rokov; právnička v súkromnej spoločnosti; Slovenský PATRIOT
  2. Ján Jankulár, Mgr.; 31 rokov; riaditeľ Centra pre deti a rodiny Sereď; nezávislý kandidát
  3. Tomáš Karmažín, Mgr.; 41 rokov; obchodný manažér; DOBRÁ VOĽBA a Umiernení; STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
  4. Ondrej Kurbel, Ing.; 40 rokov; architekt; nezávislý kandidát

Zoznam registrovaných kandidátov pre voľby do Mestského zastupiteľstva v Seredi

Mesto Sereď uverejňuje podľa § 173 ods. 2 zákona č. 180/2014 Z. z. o podmienkach výkonu volebného práva a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov zoznam kandidátov, zaregistrovaných pre voľby do mestského zastupiteľstva podľa jednotlivých volebných obvodov:

reklama

Volebný obvod č. 1

  1. Milan Bánovský; 73 rokov; dôchodca; NÁRODNÁ KOALÍCIA/NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
  2. Jozef Blaho; 39 rokov; profesionálny vojak; nezávislý kandidát
  3. Miroslav Bucha, MUDr.; 52 rokov; zubný lekár; nezávislý kandidát
  4. Edita Červeňová, JUDr.; 60 rokov; právnička v súkromnej spoločnosti; Slovenský PATRIOT
  5. Martina Hilkovičová, Ing.; 50 rokov; hlavná inšpektorka bankového dohľadu; nezávislá kandidátka
  6. Ján Himpán, Ing.; 62 rokov; vedúci oddelenia; nezávislý kandidát
  7. Bystrík Horváth, Ing.; 59 rokov; ekonóm; Slovenská národná strana
  8. Michal Irsák, JUDr.; 69 rokov; advokát; nezávislý kandidát
  9. Ján Jankulár, Mgr.; 31 rokov; riaditeľ centra pre deti a rodiny; nezávislý kandidát
  10. Róbert Kráľ, Ing. arch.; 61 rokov; architekt; nezávislý kandidát
  11. Regina Kružlíková, Bc.; 34 rokov; referentka vo verejnej správe; nezávislá kandidátka
  12. Erik Štefanek; 40 rokov; podnikateľ; nezávislý kandidát
  13. Dušan Šulák; 66 rokov; dôchodca; nezávislý kandidát
  14. Ľubomír Švorc, prof., Ing., DrSc.; 39 rokov; vysokoškolský profesor; nezávislý kandidát
  15. Marek Tóth, JUDr., PhDr., LL. M.; 40 rokov; právnik; nezávislý kandidát

Vo volebnom obvode sa volí 8 poslancov.

Volebný obvod č. 2

  1. Anton Dúbravec, Bc.; 55 rokov; rádiologický technik; nezávislý kandidát
  2. Matej Godáň, Mgr.; 31 rokov; podnikateľ; nezávislý kandidát
  3. Peter Janda, Mgr.; 33 rokov; podnikateľ; Sloboda a Solidarita
  4. Norbert Kalinai, Ing.; 52 rokov; finančný riaditeľ; HLAS – sociálna demokracia
  5. Miloš Klenovič, JUDr.; 55 rokov; právnik; nezávislý kandidát
  6. Slávka Kramárová, PaedDr.; 65 rokov; riaditeľka školy; Slovenská národná strana
  7. Ondrej Kurbel, Ing.; 40 rokov; architekt; nezávislý kandidát
  8. Ľubomír Kyselý, Ing.; 66 rokov; dôchodca; REPUBLIKA
  9. Miroslava Sabová Dudášová, Bc.; 30 rokov; pracovníčka v oblasti mládeže a kultúry; nezávislá kandidátka
  10. Lukáš Sojka, Mgr.; 41 rokov; administratívny pracovník; nezávislý kandidát
  11. Barbora Súkeníková; 27 rokov; administratívna pracovníčka; NÁRODNÁ KOALÍCIA/NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
  12. Martin Takáč, JUDr.; 50 rokov; advokát; nezávislý kandidát

Vo volebnom obvode sa volí 6 poslancov.

Volebný obvod č. 3

  1. Štefan Bardiovský, Bc.; 32 rokov; odborný asistent; nezávislý kandidát
  2. Juraj Bartoš, Ing.; 46 rokov; podnikateľ; HLAS – sociálna demokracia
  3. Oľga Buchová; 56 rokov; zdravotná pracovníčka; nezávislá kandidátka
  4. Martin Drobný, MUDr.; 54 rokov; lekár – chirurg; Slovenská národná strana
  5. Mária Fačkovcová, Ing.; 60 rokov; manažérka; nezávislá kandidátka
  6. Tomáš Hujo, Mgr.; 39 rokov; realitný detektív; nezávislý kandidát
  7. Rastislav Jurina, Ing., PhD.; 59 rokov; technik; nezávislý kandidát
  8. Tomáš Karmažín, Mgr.; 41 rokov; obchodný manažér; DOBRÁ VOĽBA a Umiernení; STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
  9. Jozef Sečen, Ing.; 62 rokov; živnostník; nezávislý kandidát

Vo volebnom obvode sa volí 5 poslancov.

Zdroj: PAJARONIAN.com

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: sered.sk
Zdieľať na Facebooku