13.07.2020, meniny má
11. februára 2020

Vypočujte si rozhovor medzi Seredčanmi Norom Danišom a Tonym Dúbravcom. Moderný podcast vás bude baviť

Vypočujte si rozhovor medzi Seredčanmi Norom Danišom a Tonym Dúbravcom. Moderný podcast vás bude baviť
Zdroj: IG Tony Dúbravec / Noro Daniš
reklama

Dvaja úspešní Seredčania si sadli za jeden stôl a spoločne nahrali veľmi zaujímavý podcast, ktorý budete počúvať s nadšením. Rozprávajú sa Tony Dúbravec, úspešný marketér z nášho mesta a Norbert Daniš, ktorý je Seredčanom dobre známy ako klavírny virtuóz.

Pre tých, ktorí ešte nikdy podcast nepočuli a nevedia ani, čo znamená samotné slovo, prinášame vysvetlenie. Podcast je zvukový záznam na internete, ktorý si môžete vypočuť alebo stiahnuť na svoj smartfón, prípadne na iné zariadenie – princípom je jeho neskoršie počúvanie.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Je strašne nefér, že človek, čo tak miluje hudbu, ako ja, nevie vôbec spievať ani hrať na žiadny nástroj ? Našťastie sú tu ľudia ako @norbert.danis ktorí dávajú svet do rovnováhy. Noro má 27 a hrá na klavíri od svojich štyroch rokov. V tom, čo robí, je extrémne hlboko, hudba je súčasťou každého jeho dňa, stále cvičí, ale aj učí. S hudbou aj čo-to precestoval a zažil. V novom rozhovore sme prebrali zrejme celú jeho hudobnú cestu od zvedavého decka až po učiteľa. Vypočujte si nás na linku v profile, kliknite si na odber a napíšte recenziu, váš názor je dôležitý ?? ••• #tonydubravec #norbertdanis #rozhovor #podcast #slovenskypodcast #podcasters #podcaster #podcastersofinstagram #slovakpodcast #bratislava #sered #seredsity #slovensko #slovakia

Príspevok, ktorý zdieľa Tony Dúbravec (@tonydubravec),

Témou podcastu je hudba a Norov život

Norbert Daniš je mladý a veľmi úspešný klavírny virtuóz z nášho mesta. Štúdium na základnej umeleckej škole ukončil s vyznamenaním najlepšieho absolventa a ako 12-ročný bol prijatý na Konzervatórium v Bratislave ako mimoriadne nadaný žiak. Študoval na Vysokej škole múzických umení v Bratislave u Mariána Lapšanského, riaditeľa Slovenskej filharmónie.

S Tonym prebrali jeho úplné začiatky až po to, čomu sa venuje v súčasnosti. Túto cestu zmapovali naozaj do hĺbky a 44 minút podcastu vám utečie ako voda. Určite vám odporúčame si ho zapnúť a popri ňom pracovať alebo odpočívať.

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: tech.sme.sk, Tony Dubravec
Zdieľať na Facebooku