28.01.2023, meniny má
8. januára 2023

Začnite nový rok so seredským 365 Gymom. Krásne priestory, profesionálni tréneri či skvelé vybavenie vám pomôžu splniť vaše vytúžené ciele

Začnite nový rok so seredským 365 Gymom. Krásne priestory, profesionálni tréneri či skvelé vybavenie vám pomôžu splniť vaše vytúžené ciele
Zdroj: Seredsity.sk

Začiatok roka je úspešne za nami a ako mnohí, tak možno aj vy ste si dali novoročné predsavzatie. Ak patríte medzi skupinu ľudí, ktorá chce zažiť s novým rokom aj cestu za svojím novým, zdravším či krajším ja, tak ste na správnom mieste.

Seredský 365 Gym je tu pre všetkých ľudí, ktorí sa chcú vo fitku cítiť dobre. Ich krásne a veľké priestory si obľúbili stovky Seredčanov, ktorí na ich služby nedajú dopustiť. Svoju etapu v našom meste začali už v roku 2019 a aj napriek ťažkým covidovým rokom sú tu stále s nami a tešia sa veľkej popularite.

Úspešnú sieť fitnescentier založili dvaja bratia a ich kamarát, ktorí na Slovensko priniesli inovatívny a úspešný koncept, ktorý okrem nášho mesta funguje aj v Trnave, Nitre, Piešťanoch alebo Topoľčanoch.

365 Gym nájdete v Seredi na adrese Šintavská 27/1 vedľa predajne Lidl. Všetky novinky, súťaže či zľavy môžete sledovať na ich Facebooku alebo Instagrame, kde nájdete aj všetky kontaktné údaje.

reklama

Otváracie hodiny sú pondelok až piatok od 7.00 do 22.00 hod. a cez víkend sú otvorení od 8.00 do 21.00 hod. A ak ste u nich ešte neboli, tak sme veľmi radi, že vám môžeme predstaviť ich krásne priestory a ponuku služieb.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Najväčšie fitnescentrum v Seredi

Seredské prémiové fitnescentrum 365 Gym sa rozprestiera na ploche 1 600 m². Pri jeho realizácii dbali na každý detail. Vstup sa vyznačuje efektivitou – prechodom cez turniket pomocou členskej karty, ktorý eliminuje čakanie na recepcii.

Skrinky na báze bankových trezorov na PIN kód zaručujú bezpečnosť osobných vecí klienta. Kvalita osvetlenia, ozvučenia, vzduchotechniky a najmodernejšie vybavenie kardio strojov. Najkvalitnejšie stroje od značiek Sportsart, Verti či Panatta zabezpečia svojím množstvom kvalitný tréning.

Klientom sú k dispozícii aj funkčné a fight zóny, v ktorých si môžete zaboxovať alebo odcvičiť skupinový tréning. V rámci doplnkov výživy dbajú na kvalitu a zákazníkom ponúkajú len doplnky, ktoré si samy odskúšali a za ktorými si plne stoja. Spolupracujú so značkami Nutramino, Nutrend, biotechUSA, Probrands alebo Lifelike.

365 Gym je inovatívny koncept, ktorý sa vyznačuje prepojením industriálneho dizajnu s modernými prvkami. Svoje fitnescentrum nevnímajú iba ako športovisko, ale predovšetkým ako priestor, v ktorom všetky detaily tvoria dokonalú harmóniu. Na každý aspekt nazerajú cez ich hlavnú prioritu a tou je spokojnosť zákazníka.

Prinášajú absolútny komfort a dostupnosť pre každú klientelu – od bežného zákazníka až po profesionálneho športovca v akomkoľvek odvetví.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Ľudia si chvália pocit čistoty a bezpečnosti

Komfort pri prezliekaní, respektíve pri hygiene po cvičení je veľmi dôležitý, a to si v 365 Gyme plne uvedomujú. Aj z toho dôvodu vytvorili pre svojich zákazníkov nádherné šatne, ktoré vás určite očaria. Prvky dreva a zelene skvele dotvárajú industriálny priestor, ktorý je vždy čistý a uprataný. A hlavne, šatne sú fakt veľké a môžete mať istotu, že nebudete s ďalšími klientmi na seba natlačení.

Skrinky sú priestranné a bez problémov sa vám tam zmestia všetky kusy oblečenia spolu s taškou. Chválime aj veľmi vkusný výber obkladu, ktorý bol použitý v oboch kúpeľniach.

Veľmi oceňujeme skrinky s automatickým zámkom, ktorý sa aktivuje po zadaní vášho PIN-u. Tým môžu byť akékoľvek štyri číslice od 0 do 9, ktoré si sami zvolíte tak, aby sa vám dobre pamätali. Aj vďaka tejto modernej technológii chránia osobné veci svojich klientov v ešte väčšej miere.

„Priniesť koncept, v rámci ktorého bude spokojný každý – od rekreačného až po profesionálneho športovca, kde malé veci spolu vytvoria harmóniu, kde vo význame malých detailov nájdeme vytvorenie veľkého, dlhodobého a úspešného konceptu. V tom sme iní oproti ďalším fitnescentrám.“ Patrik Franc, jeden z majiteľov spoločnosti 365 Gym.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Obrovský výber strojov, činiek a iného náčinia

Na prízemí tohto fitnescentra nájdete recepciu, šatne, veľkú miestnosť na kolektívne cvičenia, respektíve fight zónu, kde môžete váš prebytočný stres vypustiť pri boxovacom mechu. Nájdete tu aj takzvanú workoutovú zónu, kde si môžete vlastnou váhou dokonale precvičiť celé telo.

Nachádza sa tam aj miestnosť so štyrmi boxami na drepy s olympijskými činkami a nastaviteľnými lavičkami spolu s veľkým výberom závaží. Táto miestnosť je ako stvorená pre introvertnejších zákazníkov, ktorí si chcú svoj tréning odcvičiť medzi čo najmenej ľuďmi.

Na prvom vyvýšenom poschodí sa nachádza pýcha seredského 365 Gymu, a tou je obrovská plocha plná desiatok strojov na cvičenie, kardio zóna, priestor na individuálne cvičenie či jednoručkový a kladkový priestor s obrovským výberom váh.

Máte radi poriadny silový tréning, pri ktorom využívate väčšie váhy alebo posilňovacie stroje? V tom prípade budete doslova v raji. Pre tých, ktorí do fitka chodia skôr za kardio tréningom, je k dispozícii kardio zóna plná bežiacich pásov, bicyklov alebo airbajkov. Zaujímavým prístrojom sú takzvané „nekonečné schody“, po ktorých si môžete vykráčať aj 220 poschodí.

Ak radi cvičíte s jednoručkami alebo si radi dáte poriadny benchpress, tak sa vám určite bude páčiť priestor, ktorý je na to určený. Pravidelní návštevníci ocenia hlavne to, že tých párov jednoručiek alebo závaží je tak veľa, že každý si vyberie to, čo potrebuje.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Profesionálni tréneri, ktorí vám pomôžu pri cvičení v 365 Gyme

Veľa ľudí sa na cvičenie vykašle, respektíve ani nezačnú, lebo sami nevedia, ako na to. Na internete nájdete tisíce zaručených spôsobov, ako cvičiť, no ktorý si vybrať, keď ani sami poriadne nepoznáte svoje telo? A so stravou je to to isté.

V 365 Gyme ponúkajú možnosť cvičiť pod dozorom niektorého z profesionálnych trénerov, ktorí vás naučia, ako cvičiť správne a budú vám oporou, ale aj motivujúcim prvkom na vašej ceste za novým a zdravším ja.

Vybrať si môžete z deviatich trénerov či tréneriek, konkrétne: Braňo Hubinák, Patrik Kollár, Natália Čambalová, Tadeáš Mihál, Matúš Takáč, Veronika Greinerová, Bodybuilding, Matej Kulich, Nina Mičániová.

Zvoliť si tak môžete ideálneho trénera či trénerku, o ktorých sa viac informácií dozviete priamo vo fitnescentre. Na základe toho si vyberiete trénera, ktorý vám svojím prístupom alebo výsledkami bude najviac vyhovovať.

Potom vám už nebude nič brániť v tom, aby ste začali dbať o svoje telo a poriadne ho vo fitnescentre 365 Gym aj precvičili. 365 Gym nájdete v Seredi na adrese Šintavská 27/1 vedľa predajne Lidl.

Všetky novinky, súťaže či zľavy môžete sledovať na ich Facebooku alebo Instragrame, kde nájdete aj všetky kontaktné údaje.

Kontaktovať ich môžete na telefónnom čísle 0905 986 628 alebo na email infosered1@gmail.com. Ich ďalšie fitnescentrá si môžete pozrieť na ich webe www.365gym.sk. Otváracie hodiny sú pondelok až piatok od 7.00 do 22.00 hod. a cez víkend sú otvorení od 8.00 do 21.00 hod.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Článok vznikol v spolupráci s 365 Gym Sereď.

Zdroje: Článok vznikol v spolupráci s 365 Gym Sereď.
Zdieľať na Facebooku