12.04.2021, meniny má
3. marca 2021

Zákaz vychádzania ovplyvní aj potravinové reťazce. Seredčania, pozrite sa, ako sa zmenia otváracie hodiny

Zákaz vychádzania ovplyvní aj potravinové reťazce. Seredčania, pozrite sa, ako sa zmenia otváracie hodiny
Zdroj: cas.sk/e.dennikn.sk
reklama
Vláda v nedeľu schválila sprísnené opatrenia, medzi ktoré patrí aj zákaz vychádzania vo večerných hodinách od 20.00 do 01.00 hod. Výnimkou bude v tento čas iba nevyhnutná cesta do práce a k lekárovi. Opatrenia začínajú platiť oddnes, t. j. od 3.marca 2021. Nakoľko medzi výnimkami nie je ani cesta do potravín, mnohé obchodné reťazce sa rozhodli upraviť svoje otváracie hodiny. Pozrite si prehľad otváracích hodín potravinových reťazcoch nachádzajúcich sa v Seredi.

Lidl

Sieť supermarketov Lidl potvrdila, že otváracie hodiny obmedzí. „Od stredy budú naše predajne otvorené do 20.00 hod.,“ uviedol hovorca  Lidla Tomáš Bezák.

Billa

Skrátenie potvrdila aj spoločnosť Billa. „Od stredy budeme skracovať otváracie hodiny do 20.00 hod. v tých predajniach, ktoré mali bežne otvorené do 21.00 hod. či 22.00 hod. Ostatným predajniam sa otváracie hodiny nemenia,“ informovala hovorkyňa Billy Kvetoslava Kirchnerová.

Kaufland

Otváracie hodiny predajní upravuje aj Kaufland: „S platnosťou od 3. 3. 2021 upravujeme otváracie hodiny vo všetkých predajniach. Hodiny pre seniorov počas pracovných dní zostávajú nezmenené,“ píše sa na facebookovej stránke Kaufland Slovenská republika. Predajne Kauflandu budú mať otvorené pondelok – sobotu od 7.00 hod. do 20.00 hod. a v nedeľu od 8.00 hod. do 20.00 hod.

Jednota

Jednota taktiež informovala svojich zákazníkov o skrátení otváracích hodín: „Na základe rozhodnutia vlády o nočnom zákaze vychádzania, budú naše prevádzky až do odvolania otvorené maximálne do 20.00 hod. Pokiaľ vaša predajňa nemá otváracie hodiny dlhšie ako do 20.00 hod., platia pre ňu štandardné otváracie hodiny, ktoré nájdete na našom webe.“

Podporte článok zdieľaním.

Zdroje: seredskenovinky.sk
Zdieľať na Facebooku