24.02.2024, meniny má
9. septembra 2022

Základná škola v Šintave hľadá novú posilu. Termín nástupu je 1. október 2022

Základná škola v Šintave hľadá novú posilu. Termín nástupu je 1. október 2022
Zdroje: Freepik/ZŠ Šintava
reklama

Základná škola s materskou školou kráľa Svätopluka Šintava hľadá do kolektívu pedagógov novú posilu. V materskej škole potrebujú obsadiť pozíciu sociálny pedagóg, špeciálny pedagóg alebo psychológ v MŠ.

Pracovné miesto bude obsadzované v rámci národného projektu „Pomáhajúce profesie v edukácii detí a žiakov II“. Ide o prácu na plný úväzok. Termín nástupu je 1. október 2022.

Pracovná pozícia a podmienky

Zmluva na obsadzovanú pozíciu sociálny pedagóg, špeciálny pedagóg alebo psychológ v MŠ je na dobu určitú, t. j. do 31. augusta 2023.

Na túto pracovnú pozíciu sa môže hlásiť každý uchádzač, ktorý má chuť pracovať v príjemnom prostredí, je odhodlaný byť inšpiratívnym pedagógom a splní všetky požadované podmienky. Na osobný pohovor však budú pozvaní len vybraní uchádzači.

reklama

Požadované doklady uchádzača:

  • žiadosť o prijatie do zamestnania,
  • profesijný životopis,
  • kópia dokladu o dosiahnutom vzdelaní ,
  • písomný súhlas so spracúvaním osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Zdroj: Freepik

 

Požadované vzdelanie a platové podmienky

Podľa zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov a vyhlášky MŠVVaŠ SR č. 1/2020 Z. z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov.

Funkčný plat v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Zdroj: ZŠ Šintava

Dôležité informácie pre uchádzača

  • Termín nástupu: od 1. 10. 2022
  • Úväzok: 100 %
  • Na dobu určitú: do 31. 8. 2023
  • Zoznam požadovaných dokladov: žiadosť o prijatie do zamestnania, profesijný životopis, kópia dokladu o dosiahnutom vzdelaní, písomný súhlas so spracúvaním osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu neváhajte kontaktovať Základnú školu s materskou školou kráľa Svätopluka Šintava. Všetky dôležité informácie a kontakt nájdete na tejto stránke.

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: Základná škola s materskou školou kráľa Svätopluka Šintava
Zdieľať na Facebooku