22.10.2020, meniny má
6. júla 2020

Zapojte sa do tejto výzvy a pomôžte vyčistiť prírodu v Seredi od odpadkov

Zapojte sa do tejto výzvy a pomôžte vyčistiť prírodu v Seredi od odpadkov
Zdroj: Michal Dinga/ FB Bistro Raketa
reklama

Ako budete tráviť tento letný týždeň? Chystáte sa na nejaký výlet do hôr, do lesa či vybehnúť len tak do prírody? Máme pre vás jednu zaujímavú výzvu v rámci iniciatívy #niesomprasa , vďaka ktorej môžete spojiť príjemné s užitočným a dokonca byť za to aj odmenený.

Hovoríme o výzve s názvom Vyčisti chlievik!, ktorá prebieha od 4. do 12. júla 2020. Nabáda vás k tomu, aby ste na túre či na prechádzke odpadky na zemi neignorovali, ale ich pozbierali a urobili tak z prírody čisté miesto.

Zapojiť sa môže každý, kto má chuť pomôcť prírode. Motiváciou pre vás môže byť nielen dobrý pocit zo seba, čistá príroda, ale aj zaujímavá odmena. 

„Urobte fotografiu alebo nakrúťte krátke video na tému Vyčisti chlievik. Pochváľte sa nám so svojimi úlovkami a pošlite nám ich prostredníctvom sociálnych sietí. Nielenže všetky vaše príspevky radi zverejníme, ale tie najkreatívnejšie a najlepšie odmeníme. Chceme byť stále aktívni a veríme, že sa pripojíte aj vy. Odrazí sa to na čistote slovenských lesov a prírody,informuje  Michaela Grendelová, jedna z iniciátoriek projektu.

Svoje výtvory posielajte do FB udalosti Vyčisti chlievik! Ďalšie množstvo zaujímavých informácií, ako napr. Desatoro cool výletníka či zaujímavosti o odpadkoch nájdete aj na ich webe, kde môžete iniciatívu podporiť.

Záštitu nad kampaňou prevzali CEEV Živica, Klub slovenských turistov, Národná asociácia horských vodcov Slovenskej republiky a Národný park Muránska planina.

ZDROJ: NIESOMPRASA.SK

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: niesomprasa.sk, teraz.sk
Zdieľať na Facebooku