18.10.2021, meniny má
9. septembra 2021

Zažite atmosféru Južnej Ameriky v centre Trnavy! Pozývame nadšencov cestovania na Juhoamerický večer

Zažite atmosféru Južnej Ameriky v centre Trnavy! Pozývame nadšencov cestovania na Juhoamerický večer
Zdroj: dovolenka.sme.sk/ g-switch.org
reklama

Pandémia so sebou priniesla mnohé obmedzenia, pričom za posledné dva roky nebolo ľahké cestovať, a teda spoznávať iné kultúry a zvyky. Ste znudení opatreniami a máte chuť zažiť atmosféru Južnej Ameriky?

Z tohto dôvodu pripravila ambiciózna skupina mladých a šikovných ľudí – stredoškolákov z Trnavského kraja podujatie Juhoamerický večer. Mladí aktivisti pracujú pod záštitou vzdelávacieho programu I AMbitious Academy a podniku Zelený kríček.

Toto podujatie vytvorili ako vlastný záverečný projekt, ktorý odráža naše vnímanie súčasných potrieb spoločnosti. Chcú zoskupiť cestovateľsky zaujatých ľudí, ktorí sú naklonení myšlienke spoznávania zahraničných kultúr a majú záujem o socializáciu.

Čo prinesie Juhoamerický večer?

Myšlienkou projektu Juhoamerický večer je vytvoriť príležitosť, ktorá ponúkne komplexnú ochutnávku atmosféry Južnej Ameriky. Táto udalosť kladie dôraz na dôležitosť kultúrnej diverzity v dnešnej dobe a zároveň je propagáciou kultúry vo všeobecnosti.

Cestovateľské zážitky ponúkajú v podniku Zelený kríčok už túto sobotu 11. septembra od 17.00 hod. Účastníci sa môžu tešiť na temperamentný večer plný hudby, tanca ale aj zaujímavých cestovateľských diskusií.

Prednášky, tanečná škola a hudobné osvieženie

Zámerom projektu je spojiť rôzne prvky kultúr jednotlivých krajín, ako napríklad hudbu alebo tanec. Organizátori chcú, aby si účastníci vychutnali to, čo milujú na cestovaní bez potreby opustiť hranice našej krajiny. Tento spoločenský poklad priblížia širokej verejnosti prostredníctvom dvoch zaujímavých prednášok, ale aj tanečnej školy a hudobného osvieženia. Všetky ďalšie informácie môžete sledovať na FB stránke podujatia.

Zdroj: Eva Ďuricová

Zdroj: FB Juhoamerický večer

Podporte podujatie zdieľaním.

Zdroje: Eva Ďuricová
Zdieľať na Facebooku