28.05.2020, meniny má
17. decembra 2019

Zažite čarovnú vianočnú atmosféru Seredského kaštieľa počas jedinečného kultúrneho podujatia

reklama

Už túto sobotu sa môžete prísť pozrieť na jedinečné podujatie s názvom Vianoce v kaštieli, ktoré bude plné skvelých vystúpení. Aj vďaka tejto akcii máte možnosť zažiť unikátny kultúrny zážitok, ktorý umocní jedinečné prostredie bastiónu Seredského kaštieľa.

Čaká vás hudobný koncert klavírneho virtuóza Norberta Daniša, príbeh Kataríny Tökölyovej a Angeliky d´Hénin de Alsace, majiteľky Seredského kaštieľa.

Pochutíte si na varenom vínku aj na skvelých domácich lokšiach, od miestnych umelkýň si budete môcť zakúpiť ešte posledné vianočné darčeky, ako napríklad prírodnú kozmetiku či drevené dekorácie.

Spoznáte víťazov a víťazky literárnej súťaže Život na seredskom kaštieli a vypočujete si literatúru, ktorá vás prenesie do čias kňažien a grófov, do časov rozmachu nášho kaštieľa. Seredskí skauti sa postarajú o atmosféru Vianoc, a to svetlom z Betlehema.

Príďte zažiť romantiku najkrajšieho obdobia v roku v kaštieli už túto sobotu 21. decembra 2019 od 16.00 hod. Organizátormi podujatia sú OZ Vodný hrad, Skauti Sereď, KC PRIESTOR a Mladá Sereď, ktorým z celého srdca ďakujeme, že aj počas nadchádzajúcich vianočných sviatkov si našli čas a zorganizovali toto kultúrne podujatie, ktoré je pre nás všetkých. Partneri podujatia sú Mestské múzeum Sereď, Mesto Sereď a Seredsity.sk. Už len doplníme, že vstup je voľný.

Autor: Martin Mančík

Autor: Martin Mančík

Autor: Martin Mančík

Autor: Martin Mančík

Autor: Martin Mančík

Autor: Martin Mančík

Autor: Martin Mančík

Autor: Martin Mančík

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: Miroslava Sabová / KC Priestor
Zdieľať na Facebooku