04.06.2023, meniny má
13. februára 2023

Zemiansky dvor v Šúrovciach otvára dvere svadobným hostinám. Ich moderný koncept osláv na mieru si obľúbili stovky rodín a zákazníkov

Zemiansky dvor v Šúrovciach otvára dvere svadobným hostinám. Ich moderný koncept osláv na mieru si obľúbili stovky rodín a zákazníkov
Zdroj: La Reunion

Zemiansky dvor v Šúrovciach je v Seredi a okolí známym priestorom. Krásna záhrada, priestranné nádvorie a zvieracia farma, ktorú mnohí radi navštevujete aj s rodinami. Súčasťou tohto komplexu je aj Zemiansky dom, ktorý si pod svoje krídla prevzala eventová a cateringová spoločnosť La Reunion. Aké novinky prináša? 

La Reunion prináša potešenie najmä pre všetky budúce nevesty a nový priestor pre svadobné hostiny, ale aj pre firemné podujatia v okolí. Udržiavaná záhrada, priestranná vnútorná sála, nádvorie i možnosť ubytovania.

Zemiansky dvor v Šúrovciach poteší a uspokojí všetky predstavy o veľkej svadbe v jedinečných priestoroch. Hlavná sála ponúka kapacitu až pre 140 hostí. 

Pre letné podujatia, akcie a svadby je vhodný exteriér, ktorý vzhľadom na svoju veľkosť uspokojí až 2 000 hostí. Áno, túto obrovskú kapacitu môžete naplno využiť pre váš firemný „family day“ či event pre zamestnancov, alebo klientov.

reklama

Zdroj: La Reunion Šúrovce

Záhrada s jazierkom, plná zelene a kvetov dotvára príjemnú atmosféru. Zdroj: La Reunion Šúrovce

Nielen svadby s nezabudnuteľnou vidieckou atmosférou

V exteriéri Zemianskeho dvora nájdete kúzelné zátišia, ktoré sú vám taktiež k dispozícii. Záhradu plnú zelene, priestranné nádvorie s príjemnou atmosférou či upravené jazierko môžete využiť aj ako pozadie pre jedinečné fotografie nielen z vášho veľkolepého dňa.

Jednoducho bezkonkurenčné prostredie pre svadobnú hostinu či akúkoľvek inú oslavu, kde máte všetko na jednom mieste. Letná svadba pod holým nebom? Svadobný obrad v záhrade? Firemný family day? V Šúrovciach sa fantázii medze nekladú.

Jesenné zátišia nádvoria ako stvorené pre svadobné fotografie. Zdroj: La Reunion Šúrovce

Detaily vytvárajú v priestore príjemnú atmosféru. Zdroj: La Reunion Šúrovce

Priestranný interiér ponúka nekonečno možností 

Najväčšiu časť svojho svadobného dňa strávite práve na svadobnej hostine. Výber miesta a cateringovej spoločnosti je preto naozaj dôležitý.

Hlavná sála Zemianskeho dvora vám ponúka veľký priestor, v ktorom sa môžete naplno realizovať. V spojení so skúsenosťami La Reunion si tu dokážete vytvoriť dokonalé miesto pre vašu vysnívanú svadbu. 

Rôzne rozmiestnenie stolov, kde pokojne usadíte až 140 hostí, kapela, candy bar či priestor na občerstvenie. To všetko sa tu zmestí a stále zostane dostatočné miesto na tanec a zábavu.

Hlavná sála s dostatočným priestorom. Zdroj: La Reunion Šúrovce

Výzdoba La Reunion vytvárajúca slávnostné prostredie. Zdroj: La Reunion Šúrovce

Svadobný deň, ktorý si vychutnáte 

K nezabudnuteľným zážitkom nepochybne patrí aj dobré jedlo. La Reunion zabezpečuje svojim klientom okrem priestorov a výzdoby aj kompletné cateringové služby vrátane prípravy chutného svadobného menu, ktoré predstavuje naozajstný kulinársky zážitok.

Vybrať si môžete z overených klasík, no skúsený šéfkuchár sa nebráni ani moderným špecialitám. Rád vám poradí pri zostavovaní menu alebo ho s vaším dovolením pripraví za vás.

Vedia vám, samozrejme, zabezpečiť aj sladkú časť hostiny. Chutné maškrty od výmyslu sveta pripravia v klasickom či modernom prevedení, nakoľko spolupracujú s overenými cukrárskymi spoločnosťami z okolia. „La Reunion pripravuje catering i externe a chutné jedlá pripravené podľa požiadaviek vám doručí v Trnave aj jej okolí.“

La Reunion – momenty, na ktorých skutočne záleží

La Reunion má niekoľkoročné skúsenosti s organizáciou a cateringom, preto veľmi dobre vedia, že každá akcia je pre ich zákazníkov rovnako dôležitá. Do prípravy vkladajú celé svoje srdce. Môžete sa na nich spoľahnúť, a to nielen pri organizácii svadby, ale aj rodinnej oslavy, firemnej akcie alebo eventu s veľkým počtom hostí.

Ich osobný prístup zaisťuje, že svadby, ktoré plánujú, sú okúzľujúce, nezabudnuteľné a skutočne odzrkadľujú túžby klientov.

Plánujete svadbu alebo grandiózny firemný event a hľadáte čarovné miesto? V La Reunion práve rezervujú termíny pre rok 2023. Spýtajte sa na dostupné termíny pre firemné podujatia či svadby v Šúrovciach alebo v Ružindole v priestoroch La Reunion.

Zdroj: La Reunion Šúrovce

Zdroj: La Reunion Šúrovce

Zdroj: La Reunion Šúrovce

Zdroj: La Reunion Šúrovce

Zdroj: La Reunion Šúrovce

Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou La Reunion.

Zdroje: Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou La Reunion.
Zdieľať na Facebooku