24.02.2024, meniny má
9. decembra 2018

Známy seredský BIO obchod sa rozrástol o moderné priestory na cvičenie

reklama

Zaujíma vás zdravý životný štýl, chcete mať pevnú postavu alebo zhodiť kilá navyše? Od novembra máte o dôvod viac navštíviť Vacufit štúdio pre ženy s moderným priestorom pre všetky ženy, ktoré sa chcú cítiť dobre. Zimné obdobie a najmä čas vianočných príprav so sebou prináša maškrtenie, prejedanie sa a leňošenie. Následné sa mnohí z nás vrhnú na cvičenie s plným nasadením, aby sme nadbytočné kilá zhodili.

Určite ste už počuli o obchode Zdravá výživa, ktorý sa nachádza na Komenského ulici v Seredi. Je to obľúbená predajňa, ktorú zákazníci vyhľadávajú kvôli zdravým potravinám, BIO produktom a bezlepkovej strave. Práve v týchto rozšírených priestoroch pripravili majitelia horúcu novinku v podobe novootvoreného ženského štúdia. Prečo by ste mali toto skvelé centrum navštíviť?

Majiteľka Gabriela Kolláriková je vyštudovanou zdravotnou sestrou a na jej rady sa môžete spoľahnúť

Zdravá výživa & Vacufit štúdio sa nachádza na ulici Komenského 4742/43, v blízkosti parku cestou na Železničnú stanicu.

reklama

Žiadne zvedavé pohľady, ale cvičenie v súkromí

Hlavnou výhodou Vacufit štúdia pre ženy je osobný a odborný prístup, diskrétny priestor, v ktorom vás nebudú trápiť zvedavé pohľady iných a môžete pokojne cvičiť v súkromí. Ak máte problém makať v preplnených fitnescentrách, tak Vacufit štúdio pre ženy je pre vás skvelou alternatívou.

Cvičenie má viacero podstatných výhod, ako je napríklad lepší prietok krvi, vďaka čomu sa koža stáva pevnejšou a pružnejšou. Technológia Vacufit strojov je zameraná hlavne na problémové partie, ako sú brucho, stehná a zadok. Cielené spaľovanie zabezpečí nielen zníženie nadváhy a tvarovanú postavu, ale aj psychickú pohodu a nárast sebavedomia. Radosť z cvičenia je predsa to najdôležitejšie.

V ženskom štúdiu máte na výber z dvoch hlavných produktov – bežeckého pásu alebo orbitreku, čo je posilňovací trenažér, ktorý je šetrný k vašim kĺbom a chrbtici. Obidva stroje obsahujú podtlakové kabíny s infračerveným žiarením. Vďaka tomu bude spaľovanie tukov prebiehať oveľa efektívnejšie, nakoľko počas cvičenia dochádza k lepšiemu prekrveniu pokožky a k aktivácii lymfatického systému.

Okrem týchto činností môžete využiť aj špeciálny masážny prístroj a vibračnú plošinu, vďaka ktorým si po cvičení vymasírujete celé telo. Samozrejmosťou je, že priestory sú plne vybavené kúpeľňou, šatňou a sociálnymi zariadeniami, čím centrum zaručuje najvyššie štandardy nevyhnutné pre pohodlné cvičenie. Stačí si so sebou priniesť športové oblečenie, obuv, uterák a vodu.

Úspešné chudnutie ide ruka v ruke so životosprávou

Veľa ľudí sa bezhlavo pustí do chudnutia bez toho, aby mysleli na úpravu svojho jedálnička. Nemáme na mysli žiadne drastické diéty, ktoré prinášajú krátkodobé výsledky a následný jojo efekt. Zdravý životný štýl je jeden balík, ktorý musí obsahovať vyváženú stravu a efektívne cvičenie.

A práve veľkou výhodou tohto skvelého centra Zdravá výživa & Vacufit štúdio pre ženy je široký sortiment kvalitných potravín. Svoje si tu nájdu nielen celiatici, vegetariáni a vegáni, ale aj obyčajní ľudia, ktorí sa chcú z rôznych dôvodov vyhnúť rafinovanému cukru a škodlivým chemikáliám alebo farbivám. Či už máte záujem o zdravé maškrty alebo chcete kompletne obmeniť potraviny, z ktorých varíte, všetko nájdete práve v tomto obchodíku.

Gabriela Kolláriková, majiteľka Zdravej výživy a Vacufit štúdia pre ženy, vám navrhne výrobky, ktoré sú pre vás najvhodnejšie a zostaví vám ponuku šitú na mieru. Navyše, netají sa tým, že je vyštudovaná zdravotná sestra, a tak sa môžete spoľahnúť, že budete mať nablízku človeka, ktorému môžete dôverovať a poradí vám odbornejšie ako ktokoľvek iný.

Pozrite si priestory Vacufit štúdia pre ženy:

Pozrite si priestory Zdravej výživy:

Článok vznikol v spolupráci s predajňou Zdravá výživa a štúdiom Vacufit

Zdieľať na Facebooku