18.10.2021, meniny má
21. januára 2019

Zostanú v Seredi muži o chlebe s maslom? Známe divadelné predstavenie bude už onedlho v našom meste

reklama

Divadelná hra s názvom Chlieb s maslom príde tentokrát do Serede. Môžete sa tešiť na obľúbených hercov, ktorých poznáte z rôznych televíznych seriálov. Martin Mňahončák, Branislav Deák, Juraj Loj a Barbora Švidraňová vás dostanú do sveta mnohých mužských rozhodnutí a náročných dilem.

Hlavnými postavami sú herec, architekt a predavač obuvi, ktorí hľadajú význam vzťahov a rôzne cesty, ako v nich zotrvať. Zdanlivo ich nespája nič, ale opak je pravdou. Spájajú ich totiž ženy. Režisérkou tejto divadelnej hry je Alena Lelková a podľa jej slov treba počítať so všetkým – aj s tým šťastným koncom, ale aj s alternatívou, že trojica mužov skončí o chlebe s maslom.

V predstavení režisérky Aleny Lelkovej treba počítať so všetkým – s tým dobrým, aj s hrozbou, že skončia o chlebe s maslom. Divadelná hrá o troch kamarátoch, ktorých na prvý pohľad nič nespája. Ako však zrejme správne predpokladáte, aj tu platí známe francúzske príslovie “Chercheez la femme” alebo po našom “Za všetkým hľadaj ženu”.

Divadelné predstavenie s podtitulom “… ženy sa skrátka k mužom nehodia…” sa koná 29. januára 2019 o 19:00 hod. v divadelnej sále Domu kultúry v Seredi. Cena vstupenky je 15 eur v predpredaji v pokladni kina Nova, 16 eur na mieste v deň predstavenia. Ak si chcete kúpiť vstupenky online, rozkliknite tento odkaz.

Predstavenie Chlieb s maslom sa koná 29. januára 2019 v divadelnej sále DK Sereď. Zdroj: fluent.sk

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním

.

Zdieľať na Facebooku