28.07.2021, meniny má
18. júna 2021

Zrenovovaný Mlynárčan otvára letnú sezónu vo veľkom štýle a s chutnou ponukou mäsových špecialít

Zrenovovaný Mlynárčan otvára letnú sezónu vo veľkom štýle a s chutnou ponukou mäsových špecialít
Zdroj: Seredsity.sk
reklama

Každé mesto na Slovensku má svoj podnik s bohatou históriou, na ktorý miestni obyvatelia spomínajú dlhé roky. Jeden takýto máme aj v Seredi. Je ním všetkým známy Mlynárčan. Legendárne pohostinstvo, ktoré funguje v našom meste približne 20 rokov a mnohí z vás ho už určite aspoň raz v živote navštívili. Obľúbené miesto mnohých generácií Seredčanov si možno pamätáte úplne inak ako na fotografiách, ktoré uvidíte nižšie v článku.

Pozorní čitatelia z minulého roka už možno vedia, že majitelia sa pre rozsiahlu rekonštrukciu podniku rozhodli na prelome rokov 2019 a 2020 a musíme uznať, že sa im naozaj podarila. Mlynárčan totiž už nechce byť tou starou zafajčenou krčmou, ale skôr kvalitnou „hospůdkou“ s vynikajúcim pivom a výborným domácim jedlom.

Mlynárčan vás určite presvedčí aj aktuálnou grilovacou sezónou, ktorú si môžete naplno vychutnať na letnej terase s altánkom, priestranným dvorom a ihriskom pre deti.

ZDROJ: SEREDSITY.SK

Domáce prostredie pre rodiny a skvelé miesto pre vašu oslavu

Mlynárčan vyzerá po rekonštrukcii veľmi pekne, útulne a hlavne čisto. Nazvime to takým „domácim“ prostredím, kde sa jednoducho cítite dobre. Nový nádych mu dodala rekonštrukcia interiéru, terasy, fasády a altánku. Upravený dvor s ihriskom je skvelou príležitosťou na posedenie s rodinou a deťmi. Terasa s altánkom je teraz počas teplých letných dní super miestom na oddych s priateľmi alebo rodinou.

Nezabudnite, že toto legendárne pohostinstvo si môžete prenajať aj na súkromné akcie. Ak plánujete narodeninovú oslavu, firemnú akciu alebo oslavu promócií, určite je to vhodný priestor, ktorý si so svojimi blízkymi naplno užijete. Interiér je veľmi útulný a pekne zariadený. Exteriér je ako šitý na vonkajšie akcie pod holým nebom.

ZDROJ: SEREDSITY.SK

ZDROJ: SEREDSITY.SK

Zaručená grilovacia sezóna u Mlynárčana so živou hudbou na letnej terase

Leto je v plnom nasadení a znovuotvorené pohostinstvo Mlynárčan vás momentálne privíta každý deň. Špeciálnymi dňami, ktoré si určite obľúbite, sú piatok a sobota, kedy sa podávajú fantastické špeciality, ako pečené kolená, rebierka, kura či cigánska pečienka a neodoláte ani poctivej kačici. Majitelia nám prezradili, že atmosféru spríjemnia aj hudobní hostia. Živá hudba bude zo začiatku raz za víkend.

Produkty, ktoré si u Mlynárčana sami vyrobia, ponúkajú svojim zákazníkom aj na predaj domov. Ak vám ich jedlá budú chutiť, môžete si ich kúpiť a pripraviť doma. Vždy sa treba informovať o aktuálnej ponuke. Kolená a kačice si môžete objednať aj na adresnú objednávku na telefónnom čísle 0905 257 287. 

ZDROJ: FREEPIK.COM

Pivná ponuka je bohatá a retro malinovkám neodoláte

Čo sa týka pivnej ponuky, tá je naozaj pestrá. Na výber sú klasiky, ako Corgoň, Krušovice alebo Zlatý Bažant Radler. Zaujímavou voľbou môže byť aj čierne pivo Maurus, lokálna značka Bradáč alebo Zlatý Bažant IPA, ktorý má až 15,6 %. Čapovaná Kofola je už samozrejmosťou.

Jedlo môžete zapiť aj legendárnymi malinovkami, ktoré poznáte z čias bývalého režimu. Nostalgické retro príchute malina, hrozno, kiwi alebo pomaranč nás vrátili do detských čias. Pred odchodom sme nepohrdli ani šálkou kvalitnej kávy, ktorá je taktiež v ponuke.

Nového Mlynárčana vám tak s určitosťou odporúčame navštíviť. Samozrejme, keď to budú dovoľovať všetky okolnosti a nariadenia. Myslíme, že má na to, aby sa z neho stal jeden z obľúbených seredských podnikov, kam môže zavítať celá rodina či partia priateľov.

ZDROJ: SEREDSITY.SK

ZDROJ: SEREDSITY.SK

ZDROJ: SEREDSITY.SK

ZDROJ: SEREDSITY.SK

ZDROJ: SEREDSITY.SK

ZDROJ: SEREDSITY.SK

ZDROJ: SEREDSITY.SK

ZDROJ: SEREDSITY.SK

ZDROJ: SEREDSITY.SK

ZDROJ: SEREDSITY.SK

ZDROJ: SEREDSITY.SK

ZDROJ: SEREDSITY.SK

Článok vznikol v spolupráci s pohostinstvom a reštauráciou Mlynárčan.

Zdroje: Článok vznikol v spolupráci s pohostinstvom a reštauráciou Mlynárčan.
Zdieľať na Facebooku