04.06.2020, meniny má
21. februára 2020

10. ročník charitatívnej akcie Spojme sa pre deti je jedinečná možnosť, ako pomôcť deťom bez domova

10. ročník charitatívnej akcie Spojme sa pre deti je jedinečná možnosť, ako pomôcť deťom bez domova
Zdroj: Centrum pre deti a rodiny Sereď/Seredsity.sk
reklama

Február je mesiac plesovej sezóny. Táto však pomaly končí a my by sme vás radi opäť upozornili na jedno podujatie, ktoré je nielen sympatické, ale ide o naozaj dobrú vec. Ide o charitatívnu akciu Spojme sa pre deti, ktorá sa bude konať 14. marca 2020 o 19.00 hod. v Dome kultúry v Seredi. Túto udalosť každoročne organizuje Centrum pre deti a rodiny Sereď a OZ pri Detskom domove v Seredi a tento rok sa bude konať už po desiatykrát.

Pomoc pre deti v Detskom domove v Seredi je myšlienkou celého večera a podujatia. Výťažok z akcie sa využije na ich ďalšie vzdelávanie, učebné pomôcky, letné tábory alebo tradične na zlepšenie podmienok v centre. Napriek tomu si však všetci zamestnanci aj pedagógovia odvádzajú svoju prácu veľmi dobre a Detský domov v Seredi je naozaj kvalifikované a moderné centrum pre deti a rodiny.

Skvelá zábava aj pomoc v jednom

Aj keď ide predovšetkým o pomoc deťom v našom detskom domove, nebude chýbať ani zábava a skvelý program. Súčasťou podujatia je taktiež bohatá tombola. Minulé roky túto akciu moderoval napríklad Jozef Pročko či Richard Vrablec, no tento rok sa môžete tešiť na skvelého moderátora Matúša Krnčoka, ktorého poznáte z rádia Európa 2, a moderoval televízne šou ako napríklad Let´s Dance a Superstar. Do tanca vás bude sprevádzať a o zábavu sa po celý večer postará legendárna kapela Čibuk.

Kde zoženiete vstupenky?

Cena vstupenky je 25 eur a buď si ich kúpite priamo v budove detského domova alebo zavoláte na telefónne číslo 0905 988 011. V cene je zahrnutá 2-krát večera, káva a fľaša vína pre pár. Všetky podstatné informácie nájdete aj na facebookovej stránke Detského domova v Seredi.

Páči sa Vám podujatie? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: FB Centrum pre deti a rodiny Sereď
Zdieľať na Facebooku