26.04.2024, meniny má
30. novembra 2022

13. kolo seredskej šípkarskej ligy ovládol Rastislav Vlnka. Pozrite si celkové výsledky tohto kola

Zdroj: FB Darts Club Sereď

Šípky patria medzi ľuďmi medzi obľúbený a populárny šport. 13. kolo 3. sezóny, ktoré sa uskutočnilo v sobotu 26. novembra 2022 v Bowling centrum Dolná Streda. Informácie priniesol Darts Club Sereď na ich Facebooku.

Výsledky 13. kola

Toto kolo vyhral Rastislav Vlnka z klubu Pool Star Topoľčany. Ako prezradil pre Darts Club Sereď, nespal viac ako 24 hodín a na kamióne najazdil 700 kilometrov. Napriek to so zvyškami síl a skvelými výkonmi dotiahol na víťazstvo v tomto kole.

V sobotu sa ligy zúčastnilo 45 hráčov nielen z trnavského kraja. Tí si nevedia predstaviť sobotu bez seredskej ligy, v ktorej to dokazovali svojimi výkonmi v skupinách aj pred terčami. V skupinovej fáze musíme vyzdvihnúť výkon Blanky Jaskovej, ktorá vyhrala všetky zápasy. Mužom dala najavo, že je v rebríčku najlepšie postavená ženská hráčka ligy.

Tomáš Rybanský taktiež predviedol skvelé výkony. S výnimkou jedného malého zaváhania ovládol jeho skupinu. Podarilo sa mu to prvýkrát v lige, v ktorej každým kolom napreduje. Výborné výkony predviedli taktiež hráči Martin Baša a Michal Tóth. Obaja mali finále tesne na dosah. Boj prehrali proti členom z topoľčianskeho klubu.

Rastislav Vlnka vyzval kamaráta Mariána Košeckého, ktorý predvádzal počas celého kola famózne výkony. Cestou do finále dokázal v pavúku zdolať priebežného lídra tabuľky Dávida Gettína, ale aj druhého v poradí Petra Kormančíka. Finálovú účasť si tak jednoznačne zaslúžil.

Rastislav Vlnka napokon ovládol finále. Ide pre neho o druhé prvenstvo v rámci ligy. Z troch účastí dokázal vyhrať dvakrát celé kolo. Marián Košecký, ktorý bol už tretíkrát v rámci ligy vo finále, no nedokázal ho vyhrať, stále čaká na vysnívané zlato.

V sobotu 3. decembra 2022 sa o 16.00 hod. uskutoční posledné kolo 3. sezóny seredskej šípkarskej ligy. Po odohraní kola sa uskutoční slávnostné vyhodnotenie ligy, na ktoré sa organizátori už teraz veľmi tešia.

Ceny pre účastníkov boli opäť od Sportino.sk v podobe poukážok na nákup, ktoré hráči ocenia pri nákupe najkvalitenšieho športového vybavenia. Prispel aj Hubert Sekt sektami, ktoré patria do rúk najlepších hráčov v akomkoľvek športe. Coffee VERONIA dodalo kávu, s ktorou si hráči môžu spestriť deň a podnik Pod vežou Šúrovce prispel poukážkami na nákup.