23.07.2024, meniny má
21. decembra 2023

28. ročník Mestského reprezentačného plesu tu máme už o mesiac. Zarezervujte si miesta už teraz

28. ročník Mestského reprezentačného plesu tu máme už o mesiac. Zarezervujte si miesta už teraz
Zdroje: seredsity.sk/danceart.sk
reklama

Mesiace január a február sa pre mnohých nesie v znamení tanca a elegancie, ktoré so sebou prináša každý ples a celá plesová sezóna. Noblesné šaty, hudba a stretnutie s priateľmi sú jednými z dôvodov, prečo sa aj Seredčania tešia na toto obdobie.

Plesová sezóna už tradične štartuje po Troch kráľoch. Výnimkou nebude ani naše mesto. V Seredi sa v sobotu 27. januára 2024 uskutoční už 28. ročník Mestského reprezentačného plesu.

Lístky na ples si môžete kúpiť už teraz

Primátor mesta Sereď spolu s Domom kultúry v Seredi všetkých srdečne pozývajú na ples, ktorý odštartuje v Estrádnej sále už o 19.00 hod. Cena vstupného na osobu je 59 eur. Vstupenky si môžete zakúpiť už teraz v predpredaji v dome kultúry.

Svoje miesta si môžete zarezervovať aj prostredníctvom mailu riaditeldk@sered.sk alebo na telefónnom čísle 0911 424 083. Vstup je, samozrejme, povolený len v spoločenskom oblečení.

reklama
ples

Zdroj: FB Mesto Sereď

Na aký program sa môžete tešiť?

Noc plná zábavy a dobrej nálady sa začne tanečným entrée – vystúpenie tanečného klubu NEXUM. Výsledky ich tvrdej dlhoročnej driny si budete môcť vychutnať v podobe ich fantastických výkonov. V ich repertoári nájdete nielen spoločenské tance, ale aj balet, contemporary disko, ľudové tance, salsu či bachatu.

Do tanca vám bude hrať hudobná skupina Funky People a DJ Robo Majling, ktorý vytvára skvelú atmosféru na zábavách, oslavách, plesoch a svadbách už viac ako tridsať rokov.

Chýbať nebude ani ľudová kapela Myjavská cimbalovka, ktorej repertoár tvoria skladby z kopaničiarskeho kraja, ako aj z iných regiónov Slovenska, ľudové piesne a vážna hudba. Organizátori si pre vás pripravili na záver aj hudobné prekvapenie.

Ples bez tomboly akoby ani nebol ples. A preto ani v tomto prípade nemôže chýbať. Nabitým programom vás bude sprevádzať herečka, speváčka a moderátorka Petra Sabová. 

Pre každého návštevníka bude pripravená večera, teplý a studený bufet, 0,35 litra vína, nealkoholické nápoje a káva. Pokiaľ túžite po poriadnej veselici, skvelých hudobných vystúpeniach a tanci, tento večer by ste si rozhodne nemali nechať ujsť.

 

Zdroje: FB Mesto Sereď, seredsity.sk
Zdieľať na Facebooku