27.11.2022, meniny má
3. apríla 2022

VOĽBY 2022: Poznáme prvého kandidáta na primátora mesta Sereď. Je ním riaditeľ detského domova Ján Jankulár

VOĽBY 2022: Poznáme prvého kandidáta na primátora mesta Sereď. Je ním riaditeľ detského domova Ján Jankulár
Zdroj: Ján Jankulár/Seredsity.sk
reklama

Informuje o tom na svojej FB stránke Ján Jankulár – kandidát na primátora mesta Sereď. Najmladší riaditeľ detského domova v histórii Slovenska sa tak chce stať aj najmladším primátorom v histórii Serede.

Tohto Seredčana sme pred niekoľkými týždňami vyspovedali a celý rozhovor si môžete prečítať na tomto odkaze. Komunálne voľby sa tento rok uskutočnia už o niekoľko mesiacov. Presný termín volieb zatiaľ nie je stanovený, no predpokladá sa, že by mali byť koncom októbra.

Ján Jankulár sa tak stáva prvým známym kandidátom na primátora nášho mesta, ktorý verejne ohlásil kandidatúru. K dnešnému dňu zatiaľ nevieme o žiadnom inom, no predpokladáme, že sa to v najbližších dňoch dozvieme.

Vo svojom prvom facebookovom príspevku Ján Jankulár opisuje, čo všetko ho presvedčilo, aby sa týchto volieb nielen zúčastnil, ale aby sa ich aj pokúsil vyhrať. Jeho prvý príspevok si môžete prečítať na tomto odkaze alebo na jeho FB stránke.

reklama

Na nej by sa Seredčania mali dozvedieť všetko podstatné o jeho osobe a o tom, čo všetko chce Seredčanom ponúknuť ako možný primátor nášho mesta.

Súčastný primátor Martin Tomčányi svoju opätovnú, už štvrtú kandidatúru zatiaľ neohlásil.

„V posledných mesiacoch som absolvoval množstvo rozhovorov s občanmi, ktorí mi dali jasne najavo, že mám ich podporu. Odmietam si zvyknúť na názory, že mladí ľudia do politiky nepatria. Práve naopak. Som hlboko presvedčený o tom, že naše mesto by malo dať šancu novým ľuďom s entuziazmom, energiou a chuťou meniť veci k lepšiemu. Novým tváram, ktoré vidia aj za hranice tohto mesta. Občanom, ktorých nezaujímajú malicherné spory a ktorí si nenesú ťarchu zo „zákopových vojen“ z minulosti. Cítim, že v našom meste je veľa talentovaných a aktívnych ľudí, ktorí chcú meniť veci k lepšiemu.“ Ján Jankulár.

Podporte článok zdieľaním.

Zdieľať na Facebooku