02.10.2023, meniny má
1. júna 2023

Aplikácia Sereď ponúka všetky dôležité informácie na jednom mieste. Stiahnite si ju jednoducho aj vy

Aplikácia Sereď ponúka všetky dôležité informácie na jednom mieste. Stiahnite si ju jednoducho aj vy
Zdroje: seredsity.sk
reklama

Koľkokrát denne sa pozriete na svoj mobilný telefón, aby ste zistili, čo robili deti v škole, aké má byť počasie alebo len tak si prečítať novinky zo športu a spravodajstva?

Najnovšie si vo vašom mobile budete môcť prezerať aj aktuality týkajúce sa diania v našom meste. Všetko na jednom mieste si prečítajte rýchlo a jednoducho v aplikácii Sereď.

Stiahnite si aplikáciu

Rovnako ako iné mestá, aj Sereď sa snaží byť bližšie svojim občanov a držať krok s modernou dobou. Dôkazom toho je aj iniciatíva mesta spustiť nový komunikačný prostriedok.

Preto nás veľmi teší informácia, že k tomuto kroku konečne prišlo a Sereď má od dnešného dňa svoju oficiálnu aplikáciu. Po jej otvorení sa môžete rýchlo a ľahko dozvedieť, čo je nové so železničným mostom, prečítať si oznamy na úradnej tabuli aj napísať primátorovi.

reklama

Zdroj: Aplikácia Sereď

„Aktuálne informácie o dianí v našom meste získa každý, kto si do svojho mobilu stiahne bezplatnú aplikáciu Sereď. Odteraz môžete mať všetky informácie na jednom mieste, pohodlne vo svojom vrecku,“ nabáda Sereď svojich obyvateľov.

Aplikácia je na stiahnutie pre vlastníkov mobilných telefónov s operačným systémom Android aj iOS. Buď ju veľmi jednoducho nájdete pod názvom Sereď v Obchod PlayApp Store alebo stačí načítať QR kód z obrázka nižšie.

Je to významný krok k informovanosti samosprávy smerom k našim obyvateľom. Odteraz budú mať takpovediac všetko na pár klikov vo svojom mobilnom telefóne. Moduly vieme postupne aktualizovať a aplikáciu rozvíjať najmä na základe vzniknutých potrieb obyvateľov. To znamená, že sme otvorení konštruktívnym nápadom. Touto šikovnou aplikáciou sa naše mesto viac otvára pre svojich obyvateľov a Sereď má možnosť stať sa ešte viac otvorenou samosprávou,“ vysvetlil primátor Serede Ondrej Kurbel pre Seredské novinky.

Zdroj: Mesto Sereď

aplikáciu

Zdroj: Aplikácia Sereď

Zdroje: Mesto Sereď, Seredské novinky, seredsity.sk
Zdieľať na Facebooku