08.12.2023, meniny má
5. októbra 2023

Avatar fest prinesie do Serede závan úžasnej atmosféry plnej workshopov, zaujímavých prednášok, zdravia a jógy

Avatar fest prinesie do Serede závan úžasnej atmosféry plnej workshopov, zaujímavých prednášok, zdravia a jógy
Zdroj: avatarfest.sk
reklama

Už po trinásty krát sa v našom seredskom dome kultúry bude konať úspešný festival  Jógy – Hudby duše a Zdravia. Tohtoročný Avatar fest nesie podtitul Cesta k prameňu.

Počas víkendu od 21. do 22- októbra 2023 čaká na návštevníkov znovu mnoho jogových cvičení, meditácií či prednášok o bylinkách. Taktiež prednášky o zdravom varení a životospráve, transcendentálnej joge, o správnom dýchaní, ajurvéde, partnerskom žití, slovanských tradíciách a všetkom, čo so zdravím súvisí.

Popritom zažijete kopec krásnej a liečivej hudby, bubnovačiek, jemných spevov a príjemných relaxačných tónov.

Čo návštevníkov Avatar festu čaká?

Program bude prebiehať naraz v piatich až šiestich priestoroch:

reklama
  • Divadelná sála (prednášky a besedy),
  • Energia Jógy – Telocvičňa Gymnázia,
  • Banketová sála – tanečné, zvukové a relaxačné worskshopy),
  • Tanečná sála (prednášky),
  • Estrádna sála (stánky a hudobné vystúpenia) a učebňa (prednášky)…

Vzhľadom k rozsiahlosti programu organizátori upozorňujú, že nie je možné absolvovať všetky body z pripravovaného programu.

„Doporučujeme vybrať si 3-4 programy v priebehu dňa: 2-3 prednášky, možno cvičenie alebo zážitkovo – náučný workshop, a nejakú relaxáciu či koncertík. Zvyšok času si v pohode užite s chutným jedlom, čajíkom, alebo len tak s priateľmi, či medzi stánkami. V duchu hesla “Menej je niekedy viac” tak strávite príjemný deň plný pohody, kľudu, vrúcnych stretnutí, príjemných rozhovorov a magickej atmosféry,“ vysvetlili organizátori podujatia.

Súčasťou festivalu je tiež bohatý AVATAR trh, s mnohými EZO – EKO – ETHNO – BIO – HAND MADE stánkami. Úžasnú atmosféru dotvoria čajovníci z ČAJOVNE SURYA a o zdravú stravu sa postarajú Piešťanská Čajovňa KOLOVRAT Páni Baklažáni z Nitry s ich rozprávkovo dobrý jedlom.

Vstupenky na festival je možné zakúpiť v predpredaji na tomto odkaze. Cena vstupenky sa v predpredaji pohybuje v sume od 25 eur za jednodňový lístok v závislosti od zvoleného dňa. Je možné si tiež zakúpiť vstupenky priamo na mieste, kde sa ich cena pohybuje v cene od 30 eur.

Deti a mládež do 12 rokov majú vstup na festival zdarma, študenti, dôchodcovia a ZŤP majú možnosť si zakúpiť zľavnené vstupenky, ktoré sú v predaji len na mieste.

Zdroj: avatarfest.sk

Zdroj: avatarfest.sk

Zdroj: avatarfest.sk

Zdroj: avatarfest.sk

Zdroj: avatarfest.sk

Zdroje: avatarfest.sk, seredsity.sk
Zdieľať na Facebooku