17.05.2021, meniny má
10. januára 2021

Benefičný ples plný hviezd prebehne tento rok online v priamom prenose. Chýbať nebude ani Adela Vinczeová

Benefičný ples plný hviezd prebehne tento rok online v priamom prenose. Chýbať nebude ani Adela Vinczeová
Zdroj: FB Pomocníček o.z.
reklama

Súčasná situácia skomplikovala organizáciu viacerých obľúbených podujatí, ktoré sa v našom meste už stali akousi tradíciou. S radosťou vám však oznamujeme, že Benefičný ples plný hviezd, ktorý usporadúva OZ Pomocníček, sa tento rok uskutoční v podobe živého prenosu.

Pomoc sa dostane mnohým zdravotne znevýhodneným detičkám, a preto sme radi, že Seredsity.sk môže byť partnerom tejto dobročinnej akcie. 

Vynašli sa aj napriek obmedzeniam

Benefičný ples plný hviezd zažijete už po ôsmykrát ako ešte nikdy predtým. Napriek všetkým obmedzeniam organizátori nezaháľali a našli spôsob, akým dokážu priniesť večierok priamo k vám domov.

„Takto pred rokom sme už asi všetci riešili povianočné bruško v spoločenských šatách či oblekových nohaviciach. Ešte v septembri minulého roka sme 8. ročníku nášho benefičného plesu stále dávali šancu. No postupne sme triezveli a naše kreatívne mysle začali pracovať na plné obrátky,“ vysvetlilo OZ Pomocníček.

Program ušitý pre každého

Večerom vás nebude sprevádzať nikto iný, než skvelá Adela Vinczeová, ktorá sa už za roky moderovania stala nepísanou ambasádorkou plesu. O svojich životných skúsenostiach, radostiach i starostiach príde do talkshow porozprávať rapper Kali.

Hviezdou večera bude aj Seredčan Denis Kučera a jeho priateľka Alexandra, ktorí sú našim čitateľom známi aj z našich predchádzajúcich článkov. Denis je od puberty pripútaný na invalidný vozík, no napriek tomu sa venuje street workoutu a kalistenike, čím dokáže inšpirovať nás všetkých.

Mikrofón ďalej prevezme populárna stand-up komička Simona, ktorú môžete poznať aj z partie humoristov Silných rečí. Svojimi piesňami vás poteší talentovaný Trnavčan Bystrík, ktorý na plese spolu s kapelou vystúpil aj minulý rok. Všetci účinkujúci vystupujú bez nároku na honorár, čiže sa vzdávajú finančnej či inej domeny.

Vstupenky sú už v predaji

Živý prenos talkshow s hosťami si nezabudnite zapnúť 30. januára 2021 o 20.30 hod. na event-online.sk.

Vstupenky v hodnote 10 eur zakúpite na plesplnyhviezd.sk, čím budete zaradený do losovania o hodnotnú cenu. Kúpou vstupenky podporíte činnosť OZ Pomocníček, a tak dokážete pomôcť inak obdareným detičkám.

Veríme, že si nabitý program benefičného plesu užijete aj v tejto nezvyčajnej forme, no hlavne pomôžete dobrej veci.

Zdroj: FB Pomocníček o.z.

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: FB Pomocníček o.z.
Zdieľať na Facebooku