02.10.2023, meniny má
7. septembra 2023

Blíži sa 4. ročník pretekov vo veslovaní Šintavské šprinty, na ktoré sa VK Šintava usilovne pripravuje

Blíži sa 4. ročník pretekov vo veslovaní Šintavské šprinty, na ktoré sa VK Šintava usilovne pripravuje
Zdroj: FB Veslársky klub Šintava
reklama

Všimli ste si niekedy tú nie veľmi nápadnú a zubom času poznačenú ošarpanú drevenú budovou v Šintave pri hrádzi? Presne tá už vychovala nespočetné množstvo majstrov SR a ČR. V neposlednom rade ale aj niekoľko úspešných reprezentantov vo všetkých kategóriách veslárskych disciplín.

Veslárskom klube Šintava sme vám priniesli už niekoľko článkov. Šintavskí pretekári sú pravidelne úspešní na súťažiach na Slovensku aj v zahraničí.

Šintavské šprinty

Už v sobotu 9. septembra 2023 sa bude v priestoroch lodenice v Šintave konať v poradí 4. ročník veslárskych pretekov Šintavské šprinty. Začiatok pretekov je o 10.00 hod.

Šintavskí veslári spolu s ďalšími slovenskými klubmi rozvíria opäť vodu Váhu aby si po roku zmerali svoje sily. Súťažiť sa bude v tradičných disciplínach a počas pretekov nebude chýbať ani chutné občerstvenie v podobne cigánskej a vychladenej kofoly.

reklama

Pevne veríme, že šintavskí veslári sa nedajú ani v tomto roku zahanbiť a popri pretekároch z ostatných slovenských klubov si vybojujú krásne umiestnenia, ako tomu bolo aj po minulé roky.

Veslársky klub Šintava srdečne pozýva všetkých priaznivcov veslovania do šintavskej lodenice. My držíme šintavským veslárom v pretekoch palce a dúfame, že sa tomuto náročnému, ale krásnemu športu dostane viac pozornosti aj finančnej podpory.

Všetky informácie o VK Šintava nájdete na jeho FacebookuInstagrame alebo môžete navštíviť ich webovú stránku.

šprinty

Zdroj: FB Veslársky klub Šintava

Zdroj: FB Veslársky klub Šintava

Zdroje: FB Veslársky klub Šintava
Zdieľať na Facebooku