16.05.2022, meniny má
5. mája 2022

Blížia sa Rybárske preteky v Šintave aj Veľké rybárske preteky v Čepeni. Príďte si vychutnať atmosféru rybárčenia a našu krásnu prírodu v okolí Váhu

Blížia sa Rybárske preteky v Šintave aj Veľké rybárske preteky v Čepeni. Príďte si vychutnať atmosféru rybárčenia a našu krásnu prírodu v okolí Váhu
Zdroj: unsplash
reklama

Rybárske preteky v Dolnej Strede, Šintave či Veľké rybárske preteky na ramene v Hornom Čepeni poznajú nielen obyvatelia Serede, ale aj okolia. Okrem nich sa v Šintave konajú tiež preteky Šintava Carp Cup. Rybárske preteky začínajú už tento víkend. Termíny konania jednotlivých pretekov prinášame nižšie.

Rybárske preteky radi navštevujú nielen rybári, ale aj verejnosť. Rybárske preteky, ako ich poznáme, sa kvôli epidemiologickej situácii nekonali už dva roky po sebe. Ide o veľmi obľúbené podujatie hlavne kvôli tomu, že sa tu stretne mnoho ľudí, ktorých spája rovnaká vášeň, rodiny s deťmi aj kamaráti. Určite patria k najatraktívnejším súťažiam v chytaní rýb na Slovensku.

Zámerom je stráviť príjemný víkend pri vode, pritom si zachytať s rodinami a partiou priateľov a poprípade vyhrať niektorú z fantastických vecných cien.

Termíny rybárskych pretekov

  • 7. 5. 2022 – Šintava (bagrovisko) – dospelí
  • 8. 5. 2022 – Šintava – detské – predaj povoleniek sa bude konať pred pretekom
  • 14. 5. 2022 – Horný Čepeň – dospelí
  • 21. 5. 2022 – Horný Čepeň – Veľké rybárske preteky
  • 26. 5. – 29. 5. 2022 – Šintava Carp Cup

Čo môžete tento rok vyhrať na Veľkých rybárskych pretekoch v Čepeni?

Víťaz pretekov obdrží od organizátora SRZ MsO Sereď finančnú hotovosť 10 000 eur. Túto výhru garantuje organizátor pretekov aj v tom prípade, že nebude plný počet štartujúcich rybárov.

reklama

Okrem prvej ceny budú súťažiaci súťažiť ešte o ďalších 14 hodnotných cien, z ktorých aj posledná cena presahuje hodnotu štartovného, ktoré je 160 eur. Program týchto pretekov nájdete na obrázku nižšie.

Zdroj: srzsered.sk

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: srzsered.sk, seredskenovinky.sk, Slovensky rybarsky zvaz, MO Sereď
Zdieľať na Facebooku