16.05.2022, meniny má
4. mája 2022

V sobotu sa uskutoční najväčšia oslava všetkým mamičiek na Slovensku. Príďte na akciu Míľa pre mamu, čaká na vás bohatý program

V sobotu sa uskutoční najväčšia oslava všetkým mamičiek na Slovensku. Príďte na akciu Míľa pre mamu, čaká na vás bohatý program
Zdroj: OZ Hudram/unsplash.com
reklama

V druhú májovú nedeľu majú svoj sviatok tie najdôležitejšie osoby v našom živote, naše mamy. A hoci by sme im našu lásku a vďačnosť mali prejavovať počas celého roka, práve tento deň je oslavou ich obetavosti, nekonečnej lásky, celoživotnej podpory a všetkých tých drobností, ktoré robia mamu mamou.

Deň matiek je deň, kedy sa vzdáva úcta matkám a materstvu. Je oslavovaný v rôzne dni na mnohých miestach po celom svete. Na Slovensku sa deň matiek oslavuje druhú májovú nedeľu. V tento deň dávajú deti svojim mamám dary, často vlastnoručne vyrobené. Tento krásny sviatok oslávime spoločne aj v Seredi krásnym podujatím.

Míľa pre mamu v Seredi

Spoločnosť Hudram, Mesto Sereď a Únia materských centier vás srdečne pozýva na najväčšiu oslavu Dňa matiek v našom meste, známu pod názvom Míľa pre mamu. Podujatie sa bude konať v sobotu 7. mája 2022 v seredskom amfiteátri, v čase od 15.00 do 17.00 hod. Informovalo o tom mesto Sereď.

O zábavu sa postará hudobná skupina Hudba z Marsu, detičky zabavia veselý Šašo Bašo a Pipi. Deti sa na tomto krásnom podujatí môžu premeniť na rôzne zvieratká alebo rozprávkové bytosti maľovaním na tvár, na čo sa detičky vždy moc tešia. Zároveň sú pripravené rôzne súťaže.

reklama

Zabavia sa aj malí, aj veľkí, organizátori sľubujú množstvo zábavy, smiechu a dobrej nálady. Veríme, že aj počasie nás nesklame. Vyvrcholením podujatia bude povestná jedna míľa venovaná všetkým mamám, kedy si túto míľu všetci spoločne prejdú po našom krásnom mestskom parku.

Príďte osláviť tento sviatok a vzdať úctu všetkým mamám a materstvu zároveň.

Zdroj: FB Mesto Sereď

Zdroj: OZ Hudram

Zdroj: OZ Hudram

Zdroj: OZ Hudram

Zdroj: seredsity.sk

Zdroj: seredsity.sk

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: FB Mesto Sereď, FB Dom Kultúry Sereď
Zdieľať na Facebooku