03.06.2020, meniny má
6. mája 2020

Budú vo finále slovenskej Superstar? Martina Koniariková z Paty a jej priateľ Giovanni Ricci postúpili medzi 13 najlepších spevákov

Budú vo finále slovenskej Superstar? Martina Koniariková z Paty a jej priateľ Giovanni Ricci postúpili medzi 13 najlepších spevákov
Zdroj: Televízia Markíza - Superstar
reklama

Už niekoľko týždňov môžeme sledovať cestu talentovanej dvojice v slovenskej Superstar. Televízia Markíza odvysielala 3. mája 2020 ďalšiu premiérovú časť najznámejšej speváckej súťaže a v nej sme mohli opäť vidieť aj ďalšie vystúpenie Patanky Martiny Koniarikovej a jej priateľa Giovanniho Ricciho, s ktorým tvoria pár už niekoľko rokov.

Ak by ste sa o tejto dvojici chceli dozvedieť viac, kliknite na tento odkaz, na ktorom nájdete aj ich prvé očarujúce vystúpenie. Pieseň Falling Slowly zvládli naozaj bravúrne.

Len pre zaujímavosť, my sme o tejto talentovanej Patanke vedeli už pred skoro dvomi rokmi, kedy sme o Martine napísali prvý článok. V ňom sme vám predstavili jej pieseň Padá a od tej doby sa v jej živote mnohé zmenilo.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

seňorita ♥️

Príspevok, ktorý zdieľa Mina |Martina Koniariková| (@minakoniarikova),

Účinkovanie v Superstar

Publicita vďaka účinkovaniu v Superstar je obrovská a každú nedeľu pritiahne k obrazovkám aj pol milióna slovenských divákov. Zaľúbený pár si tak bude musieť zvykať na nevídanú pozornosť a hovoria o tom aj ich sociálne siete.

Na Instagrame majú obaja po 20 000 sledovateľov a my sa veľmi tešíme, že sme mohli byť pri ich úplnych začiatkoch. Instagram Martiny Koniarikovej nájdete na tomto odkaze.

Svoje obrovské spevácke kvality však dokazujú každý týždeň a výnimkou nebola ani minulá nedeľa, kedy si opäť spoločne zaspievali duet a perfektne predviedli skladbu Señorita, ktorú má na svedomí Shawn Mendes a Camila Cabello. 

Dvojica tak postúpila medzi 13 najlepších spevákov v tohtoročnej Superstar a zatiaľ nevieme, čo ich čaká v ďalšom kole a koľko bude celkovo finalistov. Otázkou už len zostáva, či sa do finále dostanú spoločne alebo porotcovia ich cestu rozdelia. Váš názor nám môžete napísať do komentára, no teraz si vychutnajte ich duet, ktorý vo videu nájdete v minutáži 1 hodina 18 minúta.

Podporte článok vaším zdieľaním.

Zdroje: Zdroj: Televízia Markíza - Superstar
Zdieľať na Facebooku