19.04.2024, meniny má
13. mája 2023

Chceli by ste vedieť pomôcť v prípade požiaru? Staňte sa novým členom DHZ Šoporňa, kde na veku nezáleží

Chceli by ste vedieť pomôcť v prípade požiaru? Staňte sa novým členom DHZ Šoporňa, kde na veku nezáleží
Zdroj: DHZ Šoporňa
reklama

Taktiež ste raz snívali o tom, že keď vyrastiete, budete statočným hasičom? Máte dieťa, pre ktoré je práca hasiča priam vysnené povolanie a rado by si túto činnosť vyskúšalo?

Ak máte vy alebo vaša ratolesť chuť pomáhať, dobre si zašportovať alebo len priložiť ruku k niečomu zmysluplnému, DHZ Šoporňa hľadá práve vás.

Hľadajú nových členov

Dobrovoľný hasičský zbor obce Šoporňa naberá nových členov do svojho kolektívu. Na veku a pohlaví pri tejto činnosti vôbec nezáleží. S radosťou privítajú medzi sebou každého, s kým majú spoločné záujmy.

DHZ Šoporňa je kolektív ľudí, ktorým záleží na bezpečnosti druhých, a preto pomáhajú pri zásahovej, preventívnej činnosti a pri ochrane pred požiarmi.

reklama

„V rámci vzdelávania a zdokonaľovania sa zúčastňujeme na taktických cvičeniach, odborných kurzoch a výcvikoch. Nezabúdame ani na hasičský šport, kde sa venujeme naším najmenším, ženám aj mužom, ktorí reprezentujú obec a náš zbor,“ zverejnili dobrovoľní hasiči na svojom profile na sociálnej sieti.

Pokiaľ máte obavy z toho, že neovládate základy, nič sa nedeje. Dobrovoľníci vám všetko vysvetlia. Pre akékoľvek informácie ich kontaktujte buď cez facebookovú stránku DHZ Šoporňa, alebo telefonicky na čísle 0911 308 001.

dhz

Zdroj: FB DHZ Šoporňa

Zdroje: FB DHZ Šoporňa
Zdieľať na Facebooku