04.03.2024, meniny má
17. marca 2023

Chráňme, čo máme X. Už túto sobotu sa v seredskej časti Larzenky organizuje brigáda. Príďte naše verejné priestranstvo skrášliť aj vy

Chráňme, čo máme X. Už túto sobotu sa v seredskej časti Larzenky organizuje brigáda. Príďte naše verejné priestranstvo skrášliť aj vy
Zdroje: OZ Seredské nábrežie/unsplash.com
reklama

Nábrežie Váhu poskytuje svojimi romantickými zákutiami pre obyvateľov a návštevníkov mesta veľmi dobrú možnosť na oddych a regeneráciu síl v prírodnom prostredí, najmä v súčasnej hektickej industriálnej dobe.

Aj preto vznikla iniciatíva s ucelenou víziou a jasným cieľom – upraviť naše verejné priestranstvo.

Ďalšia brigáda

Určite si spomínate na sériu brigád, ktoré pred cca dvoma rokmi organizovalo Bistro Raketa vtedy ešte pod vedením Richarda Hričovského.

Ak sledujete jeho facebookovú stránku Bistro Galéria, neušlo vám, že Richi je aktívny v mnohých oblastiach súvisiacich so zveľadovaním nášho mesta.

reklama

Preto sa niet čomu čudovať, že práve od neho vzišla iniciatíva na zorganizovanie ďalšej brigády. Už v sobotu 18. marca 2023 tak môžete priložiť ruku k dielu a zúčastniť sa brigády Chráňme, čo máme X. 

Brigáda v réžii Bistra Galéria sa uskutoční v časti Larzenky. Je určená pre všetkých, ktorých zaujíma mesto, v ktorom žijeme. Či už ste člen nejakého OZ, skaut alebo mestský poslanec. Priložiť ruku k skrášleniu časti Serede môže každý.

Zdroj: OZ Seredské nábrežie

Zdroje: FB Bistro Galéria
Zdieľať na Facebooku