05.04.2020, meniny má
14. februára 2020

Čo nám o sebe prezradili krásne finalistky Miss Slovensko 2020? Spoznajte Natáliu Lopašovskú a Natáliu Vohlárikovú

Čo nám o sebe prezradili krásne finalistky Miss Slovensko 2020? Spoznajte Natáliu Lopašovskú a Natáliu Vohlárikovú
Zdroj: FB MISS Slovensko/Lukáš Kimlička
reklama

Pred niekoľkými dňami sme vás informovali o naozaj neočakávanom úspechu našich krásnych dievčat. Vo finále Miss Slovensko 2020 budeme mať hneď dvojité zastúpenie v podobe Seredčanky Natálie Lopašovskej a Šintavčanky Natálie Vohlárikovej. My sme ich v krátkosti vyspovedali, aby ste ich mohli pred ich veľkým večerom o niečo bližšie spoznať.

Myslíme, že finále najväčšej modelingovej súťaže Slovenska bude sledovať mnoho Seredčanov, ktorí budú fandiť našim krásnym Natáliám. Finálový večer 25. ročníka sa uskutoční 25. apríla 2020 a v priamom prenose ho odvysiela TV JOJ. My sa naň už teraz veľmi tešíme a budeme ho určite podrobne sledovať.

Krásne zástupkyne Serede a Šintavy sa do finále prebojovali v konkurencii viac ako 300 dievčat. My s redakciou ich ešte pred samotným finále uvidíme na spoznávacej návšteve v Huberte, ktorá bude v marci tohto roka.

Značka Hubert a Miss Slovensko sa spájajú už niekoľko rokov a sú neodmysliteľnou súčasťou súťaže krásy. Pod záštitou spoločnosti Hubert včera 13.2.2020 prebehlo influencerské školenie, ktoré je v dnešnej dobe sociálnych sietí už nevyhnutnosťou. Ich veľmi nabitý program potvrdzuje aj to, že deň po školení odlietajú do magickej Gambie.

„Značka Hubert je dlhoročným partnerom MISS Slovensko a aj v tomto roku je oficiálnym sektom súťaže prémiový Hubert L´Original. Finalistky si postupne získavajú čoraz viac pozornosti a mali by sa vo svete sociálnych sietí dokonale orientovať – tentokrát už ako verejne známe osobnosti. Preto sme pre ne zabezpečili Influencerské školenie, ktoré pripravila agentúra Divino,.“ Hovorí Peter Havrilák, manažér značky Hubert.

Zdroj: Hubert J.E.

Zdroj: Hubert J.E.

Natália Vohláriková: Do súťaže som sa prihlásila kvôli otcovi (Finalistka č. 1)

Natália Vohláriková je 18-ročná študentka Gymnázia Vojtecha Mihálika v Seredi. Aktívne sa venuje cvičeniu a medzi jej najobľúbenejšie činnosti patrí spev a tanec. Práve spev by malo byť to, čo chce predviesť vo voľnej disciplíne vo finále.

Ako nám prezradila, dôvodom prihlásenia do Miss Slovensko bol hlavne jej tatino, ktorý jej vždy rád hovorieval, že ju do tejto súťaže prihlási, keď bude dospelá. Ako ďalej dopĺňa, chcela zažiť v živote nejaké nové dobrodružstvo a nadobudnúť nové životné skúsenosti.

„Na začiatku bolo treba vôbec nabrať odvahu na prihlásenie sa, pretože na Slovensku je veľmi veľa krásnych žien, no nie každá má „guráž“ na to sa prihlásiť.“ Natália Vohláriková

Prihlášku odoslala až v posledný deň prihlasovania a ako sama hovorí, veľmi dlho rozmýšľala, či na to vôbec má. Natália tak poslala krátku videovizitku, čo bola podmienka pre prihlásenie sa do prvého výberového kola.

O týždeň neskôr jej na mail prišla pozvánka na semifinále, ktoré sa konalo už o pár dní v DoubleTree by Hilton v Bratislave. Semifinále pozostávalo z troch kôl, a to chôdza v kokteilových šatách, chôdza v plavkách a nakoniec pohovory, ktorých sa Natália obávala najviac, no s určitosťou ich dobre zvládla. Ešte v ten deň vybrali finálovú dvanástku, medzi ktorou bola aj táto krásna Šintavčanka.

Pred súťažou Miss Slovensko sa modelingu vôbec nevenovala, no svoju budúcnosť si v tomto odvetví vie jednoznačne predstaviť aj na vyššej úrovni. Jedným dychom však dodáva, že určite nechce zanevrieť na školu a chce úspešne doštudovať. Vo voľnej disciplíne by chcela spievať.

Zdroj: osobný archív

Zdroj: osobný archív

Zdroj: osobný archív

Zdroj: osobný archív

Natália Lopašovská miluje tanec a výtvarné umenie (Finalistka č. 7)

Natália Lopašovská je 21-ročná Seredčanka, ktorá v našom meste prežila celý život. V Seredi navštevovala Základnú školu Jána Amosa Komenského a následne Obchodnú akadémiu. Ako sama hovorí, je veľmi naviazaná na svoju rodinu, s ktorou má výnimočný vzťah a aj preto nešla študovať inam.

Modelingu sa aktívne doteraz nevenovala, aj keď tá možnosť tu bola, nakoľko ju od 14 rokov intenzívne oslovovali modelingové agentúry. Za posledné dva roky mala niekoľko reklamných fotení a zistila, že práve toto ju veľmi baví.

Čo sa týka jej koníčkov, momentálne sa venuje fitness a rada chodieva na dlhšie prechádzky do prírody so svojím štvornohým miláčikom. Od malička sa venovala tancu a na ZUŠ v Seredi študovala aj výtvarné umenie, ktorému sa venuje dodnes. Vo voľnom čase sa taktiež venuje tvorbe rôznych účesov, napr. aj festivalových účesov z kanekalonu. Nad svojou voľnou disciplínou ešte nepremýšľala, no určite to bude stáť za to.

„Nebyť môjho okolia, asi by som sa sama neprihlásila. Keďže ma v tom všetci moji blízki podporili, skúsila som to. Viem, že táto súťaž ma posunie v živote ďalej a pomôže mi zdokonaliť sa vo všetkých smeroch.“ Natália Lopašovská

Taktiež aj Natália Lopašovská musela poslať video prihlášku. S úsmevom dopĺňa, že všetko posielala na poslednú chvíľu, lebo bola chorá a samotné video natáčala ešte so zachrípnutým hlasom. Keď jej prišiel mail, že ju pozývajú na semifinálový casting, tak sa veľmi tešila, a keď v nedeľu 19. januára zistila, že ju vybrali medzi 12 najkrajších dievčat Slovenska, nemohla tomu uveriť.

Priznáva, že nebyť jej kamarátok a priateľa, ktorý s ňou natočil prihlasovacie video, asi by sa neprihlásila. Tento moment však berie veľmi vážne a vie si predstaviť svoju budúcnosť v modelingu, vďaka ktorému by dokázala precestovať a spoznať svet.

Zdroj: osobný archív

Zdroj: osobný archív

Zdroj: osobný archív

Zdroj: osobný archív

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdieľať na Facebooku