27.06.2022, meniny má
27. apríla 2022

Cyklistický klub AB Sereď pozýva všetkých nadšencov cyklistiky na narodeninovú cyklojazdu k 26. výročiu založenia klubu

Cyklistický klub AB Sereď pozýva všetkých nadšencov cyklistiky na narodeninovú cyklojazdu k 26. výročiu založenia klubu
Zdroj: FB Cyklistický klub AB SEREĎ/seredskenovinky.sk
reklama

V Seredi známy a obľúbený cyklistický klub AB Sereď bol založený v apríli v roku 1996 a je členom Slovenského zväzu cyklistiky. Vznikol z iniciatívy cyklistických nadšencov zo Serede a okolia. Obľubu v cyklistike si v tomto klube za celé obdobie našlo množstvo cyklistov zo Serede a blízkeho obdobia.

Činnosť klubu riadi 5-členný výbor a členovia klubu sa stretávajú pri športových akciách. Aktuálne klub organizuje veľmi milú akciu pri príležitosti výročia založenia.

Narodeninová cyklojazda

Cyklistický klub AB Sereď srdečne pozýva všetkých nadšencov cyklistiky na pohodovú sobotnú narodeninovú cyklojazdu, ktorá je zorganizovaná pri príležitosti 26. výročia založenia tohto cyklistického klubu. Začiatok narodeninovej cyklojazdy je v sobotu 30. apríla 2022 so začiatkom o 13.00 hod. pred AB-čkom. Trasa povedie pravým brehom Váhu do Hlohovca a ľavým brehom do Serede.

Tempo bude počas celých cca 40 km regulované tak, aby sa cyklisti zmestili do 2 hodín (priemer 20 km/h). Odporúčaný typ bicykla: horský, prípadne krosový.

reklama

Organizátori veria, že sa na tejto milej narodeninovej akcii zíde množstvo nadšencov cyklistiky, a tak podporia činnosť klubu, aby fungoval minimálne ešte raz toľko a aby sa chuť do cyklistiky odovzdávala ďalším generáciám.

Zdroj: FB Cyklistický klub AB SEREĎ

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: FB Cyklistický klub AB SEREĎ
Zdieľať na Facebooku