27.06.2022, meniny má
27. apríla 2022

Oslávte 30 rokov firmy AB Sereď. Spolu s Pizzeriou AB otvárajú letnú sezónu vo veľkom štýle

Oslávte 30 rokov firmy AB Sereď. Spolu s Pizzeriou AB otvárajú letnú sezónu vo veľkom štýle
Zdroj: Pizzeria AB

Firma AB Sereď na svetelnej križovatke je Seredčanom ľudovo známa ako „Ábečko“. Dnes už môžeme povedať, že je to legendárna seredská značka, ktorú poznajú generácie Seredčanov. Bola to vôbec prvá špecializovaná predajňa s bicyklami, ku ktorej neskôr pribudol aj servis autoskiel a rovnomenný cyklistický klub AB Sereď, ktorý aktuálne oslavuje 26 rokov.

Pizzeria AB je historicky prvá reštaurácia svojho druhu v našom meste, ktorá v 90. rokoch priniesla do Serede najobľúbenejšiu pizzu. Dlhoročné rodinné podnikanie sa pretavilo do troch dekád úspešného pôsobenia a to si jednoznačne zaslúži oslavu, ako sa patrí. Tešiť sa na ňu môžu všetci občania Serede.

Zdroj: AB Sereď

Operný spevák Martin Babjak, bubnová show svetovej triedy a talentované speváčky zo Serede

Firma AB Sereď pozýva všetkých svojich dlhoročných zákazníkov, Seredčanov a kohokoľvek, kto má chuť, osláviť tieto okrúhle narodeniny. Už tento víkend 30. apríla 2022 od 15.00 hod. si môžete užiť príjemné popoludnie v hudobnej a kultúrnej atmosfére na terase, resp. parkovisku pred firmou AB Sereď.

reklama

Programom vás bude sprevádzať operný spevák Martin Babjak, ktorý sa netají tým, že bicykluje práve na bicykloch od AB Sereď. Rodiny s deťmi si prídu na svoje, pretože okrem héliových balónov sú pre deti pripravené aj ďalšie drobné prekvapenia.

Zdroj: AB Sereď

Firma AB Sereď ako správny lokálpatriot vždy podporovala mladé talenty a v programe sa vám preto predstavia talentované Seredčanky Michaela Hasalová a Andrea Süttöová, ktoré si vás svojimi hlasmi určite podmania. O tanečnú show sa postarajú mladí tanečníci z tanečnej školy obľúbeného Seredčana Johnnyho Mečocha.

Hlavným bodom programu bude Bubnová show Ritmo Factory z Brna, ktorá hrá rytmy z celého sveta v originálnom podaní. Ritmo Factory založil Jakub Škrha, ktorý študoval perkusie priamo v Rio de Janeiro, kde sa stal súčasťou bubeníckeho orchestra naslávnejšieho karnevalu na svete. Ak vás pripravovaná akcia zaujala, odporúčamevám sledovať ju na Facebooku.

Ochutnávka rumov a cigár & DJ Robo Matejka na letnej terase Pizzerie AB

 Vo večerných hodinách je pre vás pripravená degustácia rumov a cigár na letnej terase Pizzerie AB. Od 18.00 do 21.00 hod. bude prebiehať voľná degustácia prémiových rumov od firmy Domenico Cigar , ktorá je priamy importér rumov a cigár z Dominikánskej republiky a oblasti Karibiku.

Taktiež budete môcť ochutnať pravé kvalitné cigary, ktoré si budete môcť na akcii aj zakúpiť.

Zdroj: Pizzeria AB

Zdroj: Pizzeria AB

Celý večer sa bude niesť v tónoch soulful house & funky od DJ Roba Matejku, ktorého meno poznáte zo showtime Rádia SiTy, a tešiť sa môžete aj na tradičnú prvomájovú cigánsku a skvelé čapované pivo Bernard 12° a Páter 11°.

Kvalitný drink, príjemná atmosféra a skvelé jedlo je to, čo môžete v sobotu v Pizzerii AB očakávať. Rezervujte si svoje miesto na telefónnom čísle 0915 181 777 alebo emailom na ab.pizzeria@gmail.com.

Zdroj: Pizzeria AB

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Pizzeria AB

Zdroj: Pizzeria AB

Zdroj: Pizzeria AB

Článok vznikol v spolupráci s firmou AB Sereď a Pizzeria AB.

Zdroje: Článok vznikol v spolupráci s firmou AB Sereď a Pizzeria AB.
Zdieľať na Facebooku